کوادرادو

در آستانه پیوستن دفاع راست سابق تیم فوتبال یوونتوس به اینتر، هواداران نراتزوری از مدیران این باشگاه درخواستی غیرمنتظره دارند.

به گزارش طلوع سپورت، همه چیز برای پیوستن خوان کوادرادو به تیم فوتبال اینتر با قراردادی یک ساله آماده شده است و به نظر می‌رسد که باید او را از این به بعد اینتری دانست. انتشار این خبر اما در ابتدا به مذاق هواداران خوش نیامد و گروه زیادی از آنها مخالفت خودشان را با تجمع مقابل دفتر مرکزی باشگاه اعلام کردند.

تجمع اعتراض‌آمیز آنها البته چندان دوام نداشت و مدیران باشگاه با ارائه توضیحاتی درباره تصمیم‌شان توانستند آنها را آرام کنند. با این حال اولتراهای باشگاه از مدیران درخواست کرده‌اند که قبل از امضای قرارداد با کوادرادو اجازه دهند که آنها با بازیکن کلمبیایی ملاقات داشته باشند.

علاوه بر تنش‌هایی که کوادرادو از سال 2016 در بازی‌هایش مقابل اینتر ایجاد کرده؛ یکی از دلایل اصلی مخالفت هواداران اینتر با پیوستن کوادرادوی 34 ساله به تیم آنها، سابقه بد بازیکن در تمارض و شیرجه زدن است و در واقع دلیل تقاضای هواداران برای ملاقات با بازیکن کلمبیایی برای این است که ارزش‌های تیم را به او گوشزد کنند.

کوادرادو در فاصله سال‌های 2015 تا 2023 برای یوونتوس بازی کرد و در 314 بازی‌اش برای این تیم 26 گل هم به ثمر رساند. نکته جالب درباره پیوستن او به اینتر این است که آخرین بازی‌اش مقابل این تیم با درگیری فیزیکی با روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی سابق اینتری‌ها در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا همراه بود که برایش سه جلسه محرومیت در پی داشت. کوادرادو یک جلسه از محرومیت خود را به همراه یوونتوس سپری کرده و با این حساب با تداوم دو جلسه باقی مانده، او در صورت صعود اینتر به مرحله نیمه نهایی جام حذفی پیش رو، نمی‌تواند نراتزوری را تا این مقطع همراهی کند.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =