Martins

روبرتو مارتینس از اسلوونی به عنوان یک گروه مشابه تیم باشگاهی نام برد.

به گزارش طلوع سپورت، سومین روز از دور یک‌هشتم نهایی رقابت‌های یورو 2024 با برگزاری دیدار دو تیم پرتغال و اسلوونی پیگیری خواهد شد. پرتغال در آخرین بازی از دور گروهی خود در برابر گرجستان متحمل شکست شد. روبرتو مارتینس سرمربی این تیم در مصاحبه خود با در نظر گرفتن همین موضوع، عنوان کرد  باید شروع خوبی در دور حذفی این رقابت‌ها داشته باشند. 

مارتینس درباره شکل بازی پرتغال گفت: «بازی در برابر گرجستان، تصویری از آنچه می‌خواستیم باشیم را ارائه نکرد. با این وجود در نهایت در صدر جدول قرار گرفتیم، به دور بعد صعود کردیم و همه چیز برای ما خوب پیش رفت. اکنون امیدواریم شروع خوبی داشته باشیم، واکنش خوبی به شکست در برابر گرجستان نشان دهیم و آنطور که هواداران از ما انتظار دارند بازی کنیم.»

مارتینس در ادامه سخنان خود درباره اسلوونی گفت: «فکر می‌کنم همه می‌دانند اسلوونی در این ۳ بازی چه نمایشی داشت. ما آن‌ها را از بازی قبل به خوبی می‌شناسیم و برای ما جای تعجب نداشت برابر انگلیس موفق به ثبت کلین شیت شدند.مانند یک باشگاه، سازماندهی شده هستند و این یک امتیاز بزرگ برای سرمربی تیم محسوب می‌شود که توانسته گروه کاملی را در این یورو در اختیار داشته باشد. به همین دلیل باید در بهترین فرم قرار داشته باشیم.» 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =