Real Madrid

۴ بازیکن رئال مادرید مورد توجه باشگاه‌های عربستانی هستند.

به گزارش طلوع سپورت و به نقل از نشریه مارکا، چند باشگاه عربستانی بازیکنان رئال مادرید از جمله لوکا مودریچ، ناچو فرناندس، فرلاند مندی و لوکاس واسکس را زیر نظر دارند. 

حضور کیلیان امباپه در تابستان در رئال مادرید قطعی به نظر می‌رسد و همین موضوع می‌تواند هزینه زیادی برای تیم در بر داشته باشد. با وجود اینکه رئال مادرید برای جبران هزینه خرید امباپه، نیاز چندانی به فروش بازیکن ندارد، هنوز هم احتمال چند فروش در تابستان بالاست.

به تازگی گزارش شد مودریچ در حال حاضر به جدایی از رئال مادرید می‌اندیشد. قرارداد اسطوره باشگاه که 12 سال است در تیم حضور دارد، انتهای فصل به پایان می‌رسد و با توجه به تعداد زیاد بازیکن در میانه میدان،  بازیکن 38 ساله برای حضور در ترکیب ثابت تیم در این فصل با مشکل مواجه شده .

با توجه به سن او و بازیکنان در اختیار کارلو آنچلوتی، مدیران باشگاه تصمیم گرفتند قرارداد او را تمدید نکنند.

به همین ترتیب، قرارداد ناچو در پایان فصل به پایان می‌رسد و باید دید او و روسای باشگاه چه تصمیمی خواهند گرفت. با توجه به اینکه رئال مادرید به دنبال اضافه کردن یک مدافع میانی دیگر در تابستان است، شاید ناچو در پایان فصل از تیم جدا شود. 

فرلان مندی و لوکاس واسکس هم آینده نامشخصی در رئال مادرید دارند.

مندی 28 ساله انتظارات را در رئال مادرید برآورده نکرده  و با توجه به این واقعیت که آلفونسو دیویس مورد توجه باشگاه قرار گرفته، این احتمال وجود دارد بازیکن فرانسوی هم از تیم جدا شود. 

در نهایت، رئال مادرید از واسکس کاملا راضی است و با توجه به اینکه قرارداد او در پایان فصل به پایان می‌رسد، آنها آماده هستند یک قرارداد یک ساله پیشنهاد دهند. 

با این وجود هر ۴ بازیکن مورد توجه باشگاه‌های عربستانی قرار گرفته‌اند و این احتمال وجود دارد فصل آینده تصمیم به جدایی از تیم و حضور در عربستان داشته باشند. 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =