Batshwai

باتشوایی حالا می‌خواهد راهی تیم رقیب شود.

به گزارش طلوع سپورت، طرفداران فنرباغچه بعد از انتشار خبر انتقال میکی باتشوایی به گالاتاسرای او را به مرگ تهدید کردند. مهاجم بلژیکی که فصل گذشته برای فنرباغچه بازی کرد در آستانه انتقال به دشمن سنتی این تیم، گالاتاسرای است. رسانه‌های ترکیه خبر دادند تاریخ آزمایش پزشکی و امضای قرارداد تعیین شده و طرفین منتظر اول ژوئیه هستند تا قرارداد باتشوایی به پایان برسد.

باتشوایی فصل 22-21 عضو بشیکتاش بود و  با نهایی شدن این انتقال به اولین بازیکن خارجی تبدیل خواهد شد که پیراهن 3  تیم بزرگ شهر استانبول را به تن کرده. هواداران فنرباغچه خصومت شدیدی با گالاتاسرای دارند و به محض انتشار این خبر، مهاجم بلژیکی را خائن نامیدند.

همسر باتشوایی خبر داد آنها در اینستاگرام با تهدید به قتل روبه‌رو شده‌اند. او درباره این اتفاقات گفت: «وقتی نمی‌دانیم در سایه چه می‌گذرد، نباید افراد بی‌گناه را متهم کرد. مقصران اصلی کسانی هستند که مسئولیت‌شان را نمی‌پذیرند. شرم بر کسانی که خانواده مرا تهدید می‌کنند و به خاطر فوتبال برای فرزند من آرزوی مرگ دارند. شما با چه  جراتی درباره خانواده صحبت می‌کنید؟ شرم بر شما. نژادپرستی و تهدید به مرگ؟ خدا همه شما را می‌بیند.» در تصویری منتشر شده از سوی او، یک هوادار فنرباغچه به آنها توهین نژادپرستانه می‌کند.

باتشوایی تابستان 2022 به فنر پیوست. فصل گذشته کمی طول کشید تا بتواند در لیگ ترکیه گل بزند اما با هت‌تریک مقابل کایسری‌اسپور در ماه دسامبر روی دور افتاد و نیم‌فصل دوم بهتری را سپری کرد. او فصل را با 24 گل زده (12 گل در لیگ، 6 گل در لیگ کنفرانس) به پایان برد و البته در بیشتر بازی‌ها به عنوان بازیکن ذخیره به زمین می‌رفت. مرد بلژیکی رقابت سختی با ادین ژکو در خط حمله داشت و با حضور احتمالی یک مهاجم جدید، تصمیم گرفته است راهی تیم رقیب، گالاتاسرای شود. 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =