Osmar

داربی 103 نقشی تعیین‌کننده در سرنوشت اوسمار ویرا روی نیمکت پرسپولیس دارد.

به گزارش طلوع سپورت، پرسپولیس فردا (چهارشنبه) در دیداری حساس و تعیین‌کننده به مصاف استقلال خواهد رفت. این دیدار باتوجه به شرایط دو تیم در جدول و رقابت نزدیکی که برای قهرمانی دارند، از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و تیم برنده شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی خواهد داشت.

اوسمار ویرا، سرمربی برزیلی پرسپولیس که نیم‌فصل جانشین یحیی گل‌محمدی شد، روز چهارشنبه برای نخستین بار در داربی به عنوان سرمربی حضور خواهد یافت و این بازی اهمیت ویژه‌ای در سرنوشت او خواهد داشت.

اوسمار ویرا شروع خوبی در پرسپولیس نداشت و با شکست مقابل آلومینیوم اراک انتقادات زیادی از او شد ولی پس از آن با 4 برد متوالی و نمایش‌های درخشان توانسته جایگاه مستحکمی روی نیمکت پرسپولیس به‌دست بیاورد. عملکرد خوب پرسپولیس در هفته‌های اخیر باعث شده او هم بین هواداران این تیم محبوب شود. پرسپولیسی‌ها با نتایج اخیر اوسمار و پیشرفت سبک بازی پرسپولیس زیر نظر او، بسیار امیدوار هستند که در داربی هم پیروز از زمین خارج شوند.

برتری در داربی می‌تواند به سکوی پرتاب اوسمار ویرا در پرسپولیس تبدیل شود و کمک بزرگی به آینده سرمربیگری او در این تیم خواهد کرد. پرسپولیس در صورت پیروزی در داربی با استقلال هم‌امتیاز می‌شود و با توجه به پیروزی در نبرد رودررو صدرنشین لیگ برتر خواهد شد. اتفاقی که شانس این تیم را برای قهرمانی افزایش خواهد داد. این موضوع باعث می‌شود جایگاه اوسمار هم روی نیمکت‌ پرسپولیس مستحکم شود و شانس زیادی برای ماندن در پایان فصل پیدا می‌کند.

نتایج اخیر پرسپولیس با اوسمار طوری بوده که حتی در صورت شکست در داربی هم او روی نیمکت این تیم خواهد ماند ولی در این صورت شانس استقلال برای قهرمانی بالا خواهد رفت و این موضوع تاثیر زیادی روی سرنوشت مرد برزیلی در پایان فصل خواهد داشت.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =