لواندوفسکی‌

ستاره لهستانی تیم فوتبال بارسلونا درباره صحنه جنجال برانگیز بی‌اعتنایی‌اش به هم‌تیمی جوان خود در جریان بازی اخیر کاتالان‌ها توضیح داد.

به گزارش TOLOsports، یکی از صحنه‌هایی که در بازی یکشنبه شب تیم‌های فوتبال بارسلونا و آلاوس در ورزشگاه المپیک یوئیس کمپانیس کاتالونیا جلب توجه می‌کرد، بی‌محلی روبرت لواندوفسکی به هم‌تیمی‌اش لامین یامال مقابل دروازه حریف هنگام تلاش بازیکن جوان بارسا برای دست دادن به او بود. در آن مقطع از بازی بارسلونا از میهمان خود با یک گل عقب بود و به همین دلیل لواندوفسکی و سایر بازیکنان تیم میزبان دچار استرس شده بودند. به همین دلیل یک حرکت فردی بی‌هدف از یامال مقابل دروازه آلاوس هم‌تیمی لهستانی کهنه‌کار او را عصبانی کرد و زمانی که یامال به سمت ستاره سابق بایرن مونیخ آمد و دستش را به سمت او دراز کرد تا به نوعی عذرخواهی کرده باشد، لواندوفسکی او را نادیده گرفت و به این شیوه اعتراضش را نشان داد.

لواندوفسکی که برای همراهی تیم ملی لهستان در بازی‌های مرحله انتخابی یورو 2024 به کشورش برگشته، درباره اتفاقی که مقابل آلاوس رخ داد گفت: اتفاق مهمی نبود. اینکه گاهی اوقات در زمین بازی چیزهایی میان دو هم‌تیمی رد و بدل شود و یک بازیکن بر سر دیگری فریاد بزند تا حرفش را بفهمد، کاملاً طبیعی است. در این کار هم هیچ معنای نهفته‌ای و خاصی وجود ندارد و فکر نمی‌کنم که این اتفاق آنقدر اهمیت داشته باشد که بخواهیم به آن بپردازیم.

لوکاتلی پس از ترک اردوی ایتالیا: روزهای خوبی را پشت سر می‌گذاشتم

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =