Bellingham 1 scaled

جود بلینگام گفته وینیسیوس لایق‌ترین شخص برای دریافت توپ طلا خواهد بود.

به گزارش طلوع سپورت، پس از انتقال رسمی بلینگام شاید هیچگاه توقع چنین عملکرد درخشانی از سوی او وجود نداشت اما مشکل مادرید در نبودن یک مهاجم تمام‌عیار توسط سرمربی با استفاده خاص از جود شکل گرفت. او در کنار قهرمانی لالیگا و سوپر جام اسپانیا، می‌تواند با قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل شگفت‌انگیزش را تکمیل کند و تمام این موفقیت‌ها این جوان را تبدیل به یکی از شانس‌های اصلی رقابت برای توپ طلای فصل خواهد کرد.

عملکرد بلینگام می‌تواند او را صاحب اصلی توپ طلا کند اما همانطور که بهتر می‌دانید رقیب اصلی برای کسب این جایزه هم‌تیمی جود یعنی وینیسیوس جونیور است. از بلینگام در مورد این رقابت و شانس پیروزی هم‌تیمی پرسیده شد، او در جواب با تواضع کامل گفت: «برای من، وینیسیوس بهترین در جهان است. او از هیچ، جادو می‌آفریند و همه‌چیز را برای بهترین بودن دارد. من احساس می‌کنم لایق این جایزه باشد.»

گزارشگر اتلتیک در ادامه اشاره کرد وینیسیوس اعلام کرده  جود بازیکن بهتری از خودش است و او لایق توپ طلا خواهد بود. جود در ادامه با شوخ‌طبعی و همراه با خنده گفت: «خب، اگر او چنین احساسی دارد پس می‌توانیم توپ طلا را 2 قسمت کنیم و هر 2 برنده آن باشیم.»

وینی و جود با اینکه رقیب جدی یکدیگر برای کسب توپ طلا هستند اما رفاقت عمیق و بزرگی را میان خود دارند که حتی برترین جایزه‌های جهان را نه برای خود، بلکه برای صمیمی‌ترین رفیق خودشان می‌خواهند. این رقابت و رفاقت 2 طرفه احتمال دارد در فصل بعد تبدیل به یک مثلث و کیلیان امباپه به جمع رقابت و رفاقت آنها اضافه شود تا این پاس‌کاری برای لایق‌ترین شخص دریافت‌کننده توپ طلا افزایش یابد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =