وینیسیوس

ستاره برزیلی تیم فوتبال رئال مادرید با اهدای یک پیراهن دیگر از طرفدار کم سن‌و‌سالش به خاطر اتفاق تلخی که برای او رخ داده بود، دلجویی کرد.

به گزارش TOLOsport و به نقل از مارکا؛ نبرد تیم‌های رئال مادرید و والنسیا باز هم با حاشیه همراه شد و این بار هم پای وینیسیوس جونیور درمیان بود.

در پایان بازی شنبه شب کهکشانی‌‌ها و خفاش‌ها در سانتیاگو برنابئو، وینیسیوس پیراهن خود را برای یکی از طرفداران کم سن‌و سالش روی سکوها پرتاب کرد که آن پیراهن به جای آن کودک به دست یک هوادار زن که نزدیک او نشسته بود افتاد و در کمال ناباوری او از تحویل پیراهن خودداری کرد و این اتفاق اشک هوادار کم سن‌و‌سال را درآورد. این ویدئو به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و باشگاه رئال مادرید هم در واکنش به آن اعلام کرد که یک نسخه دیگر از پیراهن ستاره برزیلی را برای هوادار آزرده خاطر ارسال خواهد کرد.

اکنون وینیسیوس شخصاً اقدام به این کار کرده است. او با انتشار کلیپی در فضای مجازی خطاب به هوادار 9 ساله‌ای که آدریانا نام دارد، گفت: «سلام آدریانا. من وینی هستم. بابت اتفاقی که برایت رخ داد، متأسفم. این هم یک پیراهن دیگر برای تو. آن را برایت امضا می‌کنم. به زودی همدیگر را می‌بینیم و کنار هم عکس می‌گیریم. مراقب خودت باش و خدانگهدار».

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =