امباپه

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با تغییر موضعی ۱۸۰ درجه‌ای در قبال ستاره فرانسوی‌اش به او برای ماندن در پارک‌دو‌پرنس پیشنهادی غیرمنتظره داده است.

به گزارش طلوع سپورت، نشریه مارکای اسپانیا مدعی شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به کیلیان امباپه پیشنهاد عقد قراردادی مادام‌العمر داده است.

براساس این خبر، PSG پس از تلاش‌های نافرجامش و حتی متوسل شدن به تهدید برای نگه داشتن امباپه یا فروش او قبل از تبدیل شدنش به بازیکن آزاد، اکنون تغییر موضع و به او پیشنهادی وسوسه‌انگیز داده است تا شاید بتواند وی را به ماندن مجاب کند.

امباپه تنها یک فصل دیگر با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و حاضر به تمدید آنهم نیست. این یعنی که او در پایان فصل پیش رو بازیکن آزاد خواهد شد و باشگاه نه تنها او را بدون دریافت حتی یک یورو از دست خواهد داد، بلکه باید به وی رقمی نزدیک به 80 میلیون یورو به‌عنوان پاداش وفاداری بپردازد.

مارکا به استناد منابع نزدیک به باشگاه فرانسوی، نوشته است که امیر قطر به‌عنوان کسی که تمام مخارج باشگاه از جیب او پرداخت می‌شود، شخصاً به پیشنهادی که قرار است ناصر الخلیفی به کیلیان امباپه بدهد، چراغ سبز نشان داده است. این قرارداد می‌تواند 10 ساله یا حتی بیشتر باشد و درآمدی که امباپه از آن به دست می‌‌آورد، پتانسیل رسیدن به یک میلیارد یورو را هم دارد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =