Martins scaled

لیساندرو مارتینس با وجود مصدومیت به تیم ملی آرژانتین دعوت شد.

به گزارش طلوع سپورت، یکی از مشکلات اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، مصدومیت بازیکنان اصلی است. مشکلات مصدومیت در بخش دفاعی این باشگاه بسیار بیشتر دیده می‌شود و طبق اظهارنظر سرمربی هلندی شیاطین، ساختار دفاعی ضعیف منچستریونایتد به دلیل همین مصدومیت‌های طولانی نتوانسته شکل بگیرد. لیساندرو مارتینس بسیار برای ترکیب منچستریونایتد حیاتی شناخته می‌شود اما او 2 مصدومیت نسبتا بلند را در این فصل پشت سر گذاشت و حالا اتفاقی کاملا عجیب رخ داده است.

مارتینس در دیدار مقابل وستهم با آسیب‌دیدگی رباط زانوی خود روبه‌رو شد و این موضوع باعث دوری حداقل 8 هفته‌ای او می‌شود. این جمله‌ای بود که منچستریونایتد در بیانیه‌ی رسمی‌اش اعلام کرد و پس از آن با بروزرسانی خبرهای مرتبط با این مدافع آرژانتینی، اعلام کرد  8 هفته، همزمان با دیدار مقابل برنتفورد در 30 مارس به پایان خواهد رسید.

بازی کردن در 30 مارس به معنی این است که مارتینس حداقل چند روز تمرین سبک را زیرنظر پزشکان باشگاه انجام داده و پس از آن به تمرینات گروهی پیوسته و برای بازی می‌تواند در ترکیب قرار بگیرد. با این حال منچستریونایتد پس از ارسال درخواست از سمت تیم ملی آرژانتین، تصمیم گرفت او را به اردوی این کشور بسپارد تا لیچا برای دیدار دوستانه مقابل کاستاریکا در 27 مارس تیم ملی آرژانتین را همراهی کند. آرژانتین اجباری برای فرستادن مارتینس نداشت و تنها از یونایتد خواسته بود درصورت امکان مجوز خروج او از باشگاه صادر شود. منچستریونایتد اما با وجود ریسک زیاد راضی به در اختیار قرار دادن او برای آرژانتین شد و این بازیکن را راهی اردوی آتی کشورش می‌کند.

حضور مارتینس در اردوی تیم ملی شاید بتواند روحیه و آمادگی این بازیکن را برای دیدارهای باشگاهی افزایش دهد اما در کنار آن ریسک بالای یک مصدومیت دیگر می‌تواند منچستریونایتد را وارد یک قمار سنگین می‌کند. 10 دیدار باقی مانده لیگ برتر انگلیس از پایان ماه مارس آغاز می‌شود و هر امتیاز برای هر تیم می‌تواند آینده باشگاه را تغییر دهد. در دسترس نبودن یا بودن بازیکنان کلیدی، برای هر کدام از این دیدارها می‌تواند حکم مرگ یا زندگی را برای تیم‌ها داشته باشد و منچستریونایتد با اطلاع کامل از این مساله، ریسک بزرگ را پذیرفته است. مارتینس تنها بازیکنی نیست که چنین شرایطی را تجربه می‌کند و منچستریونایتد برای هری مگوایر، حکمی یکسان صادر کرده و او در صورت درخواست ساوت‌گیت می‌تواند با وجود مصدومیت به اردوی تیم ملی ملحق شود.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هجده =