Jurgen Klopp 1

یورگن کلوپ عنوان کرد از بازگشت مایکل ادواردز خشنود است.

به گزارش طلوع سپورت، تابستان امسال تغییرات بزرگی در لیورپول رخ خواهد داد. یورگن کلوپ، سرمربی تیم، لیورپول را ترک می‌کند و مدیر ورزشی سابق، مایکل ادواردز، بار دیگر به باشگاه باز می‌گردد. کلوپ در مصاحبه خود عنوان کرد از اینکه ادواردز را دوباره در آنفیلد می‌بیند واقعا خوشحال است اما قصد ندارد تصمیم خود را برای جدایی از باشگاه تغییر دهد. او همچنین درباره پایان فصل پیش رو و رویارویی با اسپارتا پراگ در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا سخن گفت. 

کلوپ عنوان کرده بود در پایان فصل به دوران حضورش در لیورپول پایان می‌دهد. او گفت از بازگشت ادواردز به آنفیلد واقعا خوشحال است و آنها با یکدیگر صحبت کرده‌اند اما ادواردز تلاشی نکرده او را متقاعد کند در تیم بماند. 

او گفت: «چنین صحبتی انجام نشد زیرا ادواردز احمق نیست، صادقانه بگویم. این موضوعی نیست که بتوان در مورد آن صحبت کرد. می‌توانید تصور کنید  من نظرم را تغییر دهم؟ البته که نه. این حرف‌‌ها را بدون فکر قبلی نمی‌گویم. اینطور نیست که اکنون بفهمم این باشگاه چقدر بزرگ است. می‌دانم این تیم بهترین باشگاه جهان است اما در هر صورت در پایان فصل آن را ترک می‌کنم. من فقط می‌خواهم باشگاه تا جایی که ممکن است عملکرد خوبی داشته باشد.»

ادواردز در سال 2011 به لیورپول پیوست و در سال 2016 به عنوان مدیر ورزشی منصوب شد.

باشگاه در دوران او چندین خرید کلیدی از جمله آلیسون، ویرجیل فن دایک، سادیو مانه و محمد صلاح انجام داد. 

کلوپ در ادامه سخنان خود درباره حضور ادواردز گفت: «من و مایکل همیشه رابطه خوبی داشتیم. از نظر حرفه‌ای، در دورانی که اینجا با هم بودیم، اتفاقات خوبی افتاد. مایک تصمیم گرفت کار دیگری انجام دهد اما حالا برگشته و من واقعا خوشحالم. چند بار عنوان کرده‌ام می‌خواهم بعد از رفتنم، باشگاه را در بهترین جایگاه ممکن ببینم. هر کاری بتوانم تا زمانی که اینجا هستم انجام خواهم داد و پس از آن، افراد دیگر مسئولیت‌ها را انجام دهند.»

لیورپول امیدوار است کلوپ با فتح چهارگانه تیم را ترک کند. آنها پیش از این جام اتحادیه را به دست آورده‌اند و با برتری ۵ بر یک در برابر اسپارتاپراگ، به نظر می‌رسد راهی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا شوند. 

کلوپ گفت با 10 بازی مانده در لیگ برتر و همچنین بازی‌های جام حذفی و لیگ اروپا هنوز راه زیادی تا پایان باقی مانده است.

او گفت: «ما اکنون مبارزه خود را پیش رو داریم. پنجشنبه و سپس یکشنبه بازی می‌کنیم. بازیکنان چند بازی برای کشورهای خود انجام می‌دهند و بار دیگر مسابقات شروع می‌شوند. بازیکنان در هفته های اخیر ثبات داشته‌اند اما در کل این یک دوره طولانی است. مسابقات حتی به پایان نزدیک هم نیستند‌. فقط می‌توانم ببینم اسپارتا پراگ می‌خواهد نتیجه بازی رفت را جبران کند و ما باید یک مسابقه فوتبال خوب انجام دهیم زیرا این بازی خانگی است. می‌خواهیم تا جای ممکن در این تورنمنت پیش برویم.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =