Chelsea

چلسی در خانه به برتری رسید.

به گزارش طلوع سپورت، بیست و هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک دیدار به پایان رسید و چلسی در برابر نیوکاسل با نتیجه ۳ بر ۲  به برتری رسید. ۲ تیم از جایگاه مناسبی در جدول برخوردار نیستند و رده‌های دهم و یازدهم جدول را به خود اختصاص داده‌اند. به همین دلیل این بازی برای آن‌ها بسیار حائز اهمیت بود.

نیمه اول با حملات تیم چلسی آغاز شد و تنها ۵ دقیقه زمان لازم بود تا این تیم توسط نیکلاس جکسون به گل اول دست پیدا کند. کول پالمر بر روی اشتباه دفاع نیوکاسل در موقعیت گلزنی قرار گرفت، توپ را به سمت دروازه فرستاد و نیکلاس جکسون در بین راه با یک ضربه پشت پا، توپ را به تور دروازه چسباند تا چلسی تیم برتر میدان لقب بگیرد. در ادامه بازی کمی آرام‌تر دنبال شد. نیوکاسل به دنبال گل تساوی می‌دوید و چلسی به دنبال دفاع از گل خود بود. در نهایت نیوکاسل در دقیقه 43 و بر روی شوت دیدنی آندره بسیاک کار را به تساوی کشاند. یک دقیقه بعد نیکلاس جکسون گل دوم را برای چلسی به ثمر رساند اما این گل توسط داور به دلیل آفساید مردود اعلام شد. در نهایت نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان رسید.

نیمه دوم بدون هیچ تعویضی برای چلسی آغاز شد. ۲ تیم در ابتدا سعی در بسته نگه داشتن دروازه داشتند و پس از آن نیم نگاهی به گشودن درواز حریف و همین موضووع موجب شده بود تا در ابتدای نیمه دوم موقعیت‌های چندانی روی دروازه‌ها شاهد نباشیم. در دقایق بعدی تیم میزبان توپ و میدان را در اختیار داشت و توانست مزد برتری خود را در دقیقه 60 دریافت کند. پالمر در این صحنه در نقش زننده گل ظاهر شد و بر روی پاس دیدنی فرناندس به زیبایی گل دوم را به ثمر رساند تا بار دیگر چلسی تیم برتر میدان باشد. پس از این گل چلسی کمی در لاک دفاعی فرو رفت و نیوکاسل به دنبال زدن گل تساوی بود. در ادامه پوچتینو دست به تعویض زد و مودریک جای استرلینگ را در زمین گرفت. پس از این تعویض در دقیقه 76 چلسی توانست گل سوم را به ثمر برساند و مودریک زننده این گل بود. نیوکاسل در زمان‌های اضافه و در دقیقه 94 توسط مورفی یکی از گل‌ها را جبران کرد و اختلاف به عدد یک رسید اما این گل برای آن‌ها کارگشا نبود، در نهایت بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود چلسی به پایان رسید. چلسی با این برد با 39 امتیاز و یک بازی و یک امتیاز کمتر نسبت به نیوکاسل در رده یازدهم قرار گرفت. 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =