Manchester City scaled

سیتیزن‌ها برای فصل نقل و انتقالات، برونو گیمارش را درنظر گرفته‌اند.

به گزارش طلوع سپورت، تفکرات پپ گواردیولا برای بازی همراه با مالکیت توپ، او را مجبور می‌کند کمربند خط میانی قدرتمندی نسبت به سایر تیم‌ها ایجاد کند. پپ علاقه دارد هافبک‌های دفاعی را در اختیار داشته باشد که توانایی کنترل سرعت بازی، شکستن زنجیره‌های حملات حریف و مشارکت در حمله‌ها را در یک بسته کامل به نمایش بگذارد. بازیکنانی با چنین قابلیت‌هایی شاید از انگشتان دست کمتر باشند و خریدن چنین هافبک‌هایی قطعا سخت خواهد بود. با این حال برونو گیمارش در نیوکاسل نمایش‌هایی را داشته که حالا می‌توانیم بگوییم او برای تیم پپ مناسب خواهد بود.

قطعا تابستان پرباری برای تمامی تیم‌های انگلیسی رقم خواهد خورد و باشگاه‌ها پس از گذراندن دوره فیرپلی مالی قبلی، می‌توانند آزادانه‌تر در بازار گزینه‌های خود را جذب کنند. این موضوع احتمالا باعث خواهد شد هافبکی مانند گیمارش که تمامی متغیرهای موردنظر پپ گواردیولا را در اختیار دارد و در مقیاس بزرگ‌تر، تطبیق‌پذیری بسیار بالایی از خود نشان داده، بسیار مورد توجه قرار بگیرد و قیمتی نجومی روی او وجود داشته باشد.

با این وجود بند فسخ 100 میلیون پوندی، حالا  تبدیل به یک مزیت برای بازیکنان فوتبال شده و هافبک برزیلی نیوکاسل چنین بندی را در قرارداد خود دارد. این بند به منچسترسیتی اجازه خواهد داد تا بدون مذاکره با نیوکاسل، برونو گیمارش را به باشگاه خود اضافه کنند و تنها نیاز است بند فسخ این بازیکن را به کلاغ‌ها بپردازند. منچسترسیتی اگر بتواند نظر گیمارش را برای پیوستن به سیتیزن‌ها جلب کنند، کار راحتی برای این انتقال خواهند داشت و این بازیکن 26 ساله فصل آتی را در باشگاه جدید شروع می‌کند.

بسیاری از رسانه‌هایی که با نزدیکان گیمارش در ارتباط بودند، اعلام کرده‌اند این بازیکن یکی از اصلی‌ترین نیازهای خود را حضور تاثیرگذار در لیگ قهرمانان می‌بیند. نیوکاسل با راهیابی به لیگ قهرمانان و چشاندن طعم رویایی این رقابت‌ها به بازیکنانش، حالا کار سختی برای جلوگیری از خروج آنها خواهد داشت و احتمالا برخی بازیکنان این باشگاه همانند گیمارش به دنبال مقصدی برای رسیدن دوباره به لیگ قهرمانان باشند. نیوکاسل قطعا هیچ شانسی برای رسیدن به لیگ قهرمانان نخواهد داشت و از طرف مقابل گیمارش قطعا بدون لیگ قهرمانان در باشگاه باقی نمی‌ماند.

این بازیکن در آخرین مصاحبه‌ خود در مورد وضعیتش گفته بود: «گاهی اوقات مردم علاقه دارند بسیار زیاد در مورد من صحبت کنند اما دوست دارم در مورد فوتبال حرف بزنم. از گذراندن زمان در اینجا بسیار لذت می‌برم و رفتار هواداران با من و خانواده‌ام بسیار شگفت‌انگیز بوده است. وقتی پیراهن باشگاهی در اختیار من است سعی دارم با تمام توان برای آنها بازی کنم. نمی‌دانم چه مدت در این باشگاه خواهم بود اما امیدوارم این حس‌های خوب هرگز از بین نروند.» با این وجود رسانه‌ها اعلام می‌کنند خروج گیمارش قطعی است.

قطعا بزرگ‌ترین مقصد پیشنهادی برای گیمارش، منچسترسیتی خواهد بود و این بهترین انتخاب است، با این حال منچسترسیتی چند هافبک دیگر را برای انتخاب در میان گزینه‌های خود دارد این، احتمال به وجود آمدن تغییرات در برنامه تیم را به وجود می‌آورد. همین مورد باعث شده تا مدیر برنامه‌های بازیکن برزیلی یک باشگاه دیگر را در حالت آماده قرار داده باشد. پاری‌سن ژرمن مشتری بعدی برونو است و  می‌تواند حضور در لیگ قهرمانان را هرچند بدون رسیدن به جام تضمین کند و احتمالا اگر پروژه پیوستن به سیتیزن‌ها نهایی نشود، گزینه انتقال بعدی، پاریس خواهد بود.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =