Ferguson scaled

در میان شایعات فراوان بین منچستریونایتد و مائوریتسیو پوچتینو، صحبت‌های گذشته فرگوسن در مورد او جالب توجه است.

به گزارش طلوع سپورت، روز گذشته و در کمال تعجب، چلسی، سرمربی آرژانتینی خود را از روی نیمکت شیرهای لندن برکنار کرد و به سرعت عجیبی او به عنوان یکی از گزینه‌های جدی منچستریونایتد معرفی شد. عملکرد پوچتینو در نیم‌فصل دوم لیگ برتر بسیار خوب بوده و رابطه قبلی با راتکلیف می‌تواند چنین انتقالی را ممکن کند. در این میان هواداران همیشه برای گزینه‌ها دوست دارند نظر سر الکس فرگوسن را بدانند و به عنوان یک رهبر بزرگ، نظر او را پیشینه راه خود قرار دهند. پوچ از سال‌های قبل مهر تاییدی از سوی سر الکس دریافت کرده که شاید گزینه پیوستن او را به منچستریونایتد پس از فصل بسیار بد تن‌هاخ، جدی‌تر کند.

در سال 2016 سر الکس فرگوسن در سمت مدیریتی در منچستر مشغول به کار بود و پوچتینو به عنوان سرمربی تاتنهام کار می‌کرد. سر الکس در مورد او گفت: «در کل او سرمربی فوق‌العاده‌ای بوده. آنها مربیان و مدیران مناسبی را نداشته‌اند و در این مورد شکی نیست اما این پسر فرق می‌کند و آرامش خوبی دارد. شما هرگز آشفتگی در او و تیمش نمی‌بینید و نحوه بازی تیمش گواهی برای کارهایی است که می‌تواند انجام دهد. در فوتبال انگلیس باید تعداد بازیکنان باکیفیت بومی شما زیاد باشد و به جوانان در تیم خود توجه کنید. او بسیار خوب این کار را انجام داده است.»

سر الکس در ادامه گفته بود: «پوچتینو مزیت بازی با جوانان را درک می‌کند. آنها شما را رها نمی‌کنند و وفادار هستند. تیم این پسر فوق‌العاده خوب است. دله آلی، هری کین، رایان میسون، دنی رز، اریک دایر و همه بازیکنان انگلیسی به خوبی در تیم او توپ می‌زنند و کایل واکر با وجود اینکه قبلا در باشگاه بوده هم فوق‌العاده است.»

این صحبت‌ها تنها مدح‌های سر الکس فرگوسن در مورد پوچتینو نبوده و او در زمان و مکانی دیگر صحبت‌هایی را نسبت به مرد آرژانتینی داشته. یک سال قبل، دیوید لامی یکی از مدیران تاتنهام فاش کرد 6 هفته قبل دیداری با فرگوسن داشته و پیرمرد اسکاتلندی به او گفته است: «شما بچه‌ها یکی از بهترین سرمربیان لیگ برتر را داشتید و او را از دست دادید که اشتباه بزرگی بود.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =