England 1 scaled

مسئولان اتحادیه انگلیس 5 میلیون پوند بیشتر برای امنیت فینال لیگ قهرمانان هزینه خواهند کرد.

به گزارش طلوع سپورت، 3 سال قبل که فینال یورو 2020 در ومبلی برگزار شد، صحنه‌های بسیار بدی برای انگلیسی‌ها به ثبت رسید. هرج و مرج برای ورود به ورزشگاه در کنار زد و خورد و آشوب‌های پیش آمده باعث شد تا انگلیسی‌ها آن روز را روزی برای از دست دادن آبروی خود معرفی کنند اما اتحادیه انگلیس قصد دارد برای فینال پیش‌رو در لیگ قهرمانان تدابیری خاص را داشته باشد تا هیچ‌گونه ناآرامی برای دیدار و تماشاگران وجود نداشته باشد.

اتحادیه فوتبال انگلیس درنظر دارد زیرساخت‌های امنیتی ورزشگاه را افزایش دهد. تمام درهای ومبلی باید با سیستم‌های قفل مغناطیسی تجهیز شوند و این قفل‌ها حداقل 2 برابر از حد عادی باشند. حصارهای مستحکم میان ورودی‌های مختلف نصب می‌شوند تا همانند گذشته هرج و مرج صورت نگیرد. برای این شب خاص سگ‌های مواد‌یاب فعال هستند و هیچگونه نوشیدنی الکلی نباید در نزدیکی ورزشگاه و یا داخل ورزشگاه سرو شود.

تیم ماموران بازرسی دوربین‌های مداربسته 2 برابر حد معمول خواهد بود و این گروه مترو‌ها، خیابان‌ها و استادیوم را تحت نظر خواهند داشت. همچنین 2500 نیروی امنیتی برای شب دیدار آماده‌باش هستند و آنها امنیت تماشاگران را در برابر آشوبگران حفظ خواهند کرد. این نیروها در درون ورزشگاه، راه‌روها، اطراف استادیوم، خیابان‌های اطراف و در درون ایستگاه‌های مترو مستقر هستند.

کریس برایانت، مدیر مسابقات و رویدادهای اتحادیه فوتبال انگلیس گفت: «کارهای انجام شده ضروری بودند و ما هرکاری را انجام می‌دهیم تا امنیت کامل برای همه وجود داشته باشد. امنیت این شب بزرگ با توجه به افزایش کارها، حدود 5 میلیون پوند هزینه بیشتر را ایجاد کرده اما می‌توانیم اعلام کنیم دیدار در نهایت آرامش برگزار می‌شود.» شنبه شب در ساعت 23:30 دقیقه به وقت کابل، تیم‌های دورتموند و رئال مادرید در دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی دیدار خواهند کرد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =