Dortmund

مهاجم دورتموند درباره فینال شنبه لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید صحبت کرده است.

به گزارش طلوع سپورت، نیکلاس فولکروگ، مهاجم دورتموند گفت که آنها با آرامش برای فینال لیگ قهرمانان آماده می‌شوند و خودش منتظر یک فینال جذاب است. روزنامه اسپانیایی مارکا در آستانه فینال شنبه مصاحبه مفصلی با مهاجم ملی‌پوش آلمانی داشته است. 

فولکروگ درباره صعود غیرمنتظره دورتموند به فینال گفت: «احساس می‌کردم که اگر از آن گروه سخت صعود کنیم، می‌توانیم تا مراحل پایانی پیش برویم. حضور در فینال لیگ قهرمانان کار سختی است، ولی اعتماد به نفس ما بعد از صعود از مرحله گروهی بالا رفت. ما آیندهوون را حذف کردیم و بعد از آن بازی‌های خانگی با هواداران‌مان باورنکردنی بود.» او درباره عملکرد خودش اضافه کرد: «خوشحال و راضی هستم، چون گل‌های مهمی زدم. گل‌های من در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی به من اعتماد به نفس داد و حالا باید ببینیم بعد از این چه اتفاقی خواهد افتاد.»

فولکروگ در فینال باید روبروی آنتونیو رودیگر بازی کند که در مراحل قبل هالند و کین را به خوبی مهار کرد. مهاجم دورتموند درباره بازی‌ مقابل همبازی‌اش در تیم ملی آلمان گفت: «او انسان فوق‌العاده‌ای است و عاشق او هستم. او را به خاطر صداقتش در زمین دوست دارم، هرچند ممکن است خشن باشد. او در تمرین هم همین است و طوری به سمت شما می‌آید که انگار می‌خواهد شما را بکشد. ولی اگر بازی‌های مرا دیده باشید، من هم بازیکنی فیزیکی هستم و خیلی دوست دارم که با چنین مدافعانی روبرو شوم.» گلزن دورتموند اضافه کرد: «من از بازی مقابل هیچ مدافعی نمی‌ترسم. من مقابل مدافعان خیلی خوب و گرانقیمتی بازی کرده‌ام و توانایی‌ام را نشان داده‌ام. من می‌توانم گل بزنم، خوب بازی کنم و برنده دوئل‌ها باشم. من به خودم اطمینان دارم.»

فولکروگ درباره حس روبرو شدن با تیمی که سابقه 14 قهرمانی در اروپا را دارد، گفت: «شما می‌توانید رئال را با تاریخ غنی‌اش بهترین تیم جهان بدانید، ولی همین موضوع این بازی را جذاب‌تر می‌کند. همه بازیکنان عاشق چنین بازی‌هایی هستند. این یک فینال دیدنی خواهد بود، چون عشق هواداران برای این دو تیم فوق‌العاده است. فکر می‌کنم مادرید و دورتموند از نظر عشق و علاقه هواداران شباهت دارند.»

او درباره خطر گل‌های دقایق پایانی رئال مادرید هم گفت: «ما آماده‌ایم، ولی این موضوع ربطی به تمرینات ندارد. ممکن است بازی تحت کنترل شما باشد و در یک ثانیه حریف گل بزند. ما ابزار و کیفیت کافی برای این فینال را داریم و باید روی توانایی خودمان تمرکز کنیم.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهارده =