Douglas

پس از کشمکش‌های فراوان، بالاخره داگلاس لوئیس به یووه پیوست.

به گزارش طلوع سپورت، یوونتوس با انتشار ۲ پست در صفحات مجازی و با تاکید بر کلمات داگلاس و لوئیس در توضیح، سرنخ‌های قطعی به هواداران تیم محبوب تورینی داد.

امروز انتقال 5 ساله ملی‌پوش 26 ساله برزیلی به یوونتوس با رقم 50 میلیون یورویی نهایی شد.
یووه 50 میلیون یورو در ۴ قسط به استون ویلا پرداخت می‌کند و چنین حالتی از نظر تراز مالی و صرفه اقتصادی برای یوونتوس بسیار مناسب است.
همچنین ساموئل ایلینگ جونیور و انزو بارنچه‌آ که ابتدا تصور می‌شد بخشی از این انتقال باشند در قراردادهایی جداگانه از این انتقال با ارزش 22 میلیون یورو از یوونتوس به استون ویلا خواهند پیوست.
داگلاس لوئیس توانایی بازی در هر ۲ پست هافبک میانی و هافبک تدافعی را داراست و در ۲ فصل گذشته‌ در میان بازیکنان استون ویلا در بیشترین موقعیت ایجاد شده(98)، بیشترین تکل(130)، بیشترین قطع توپ(63) و بیشترین ایجاد موقعیت گل از طریق ضربات ایستگاهی(42)، پیشتاز بوده است.
این هافبک راست‌پای 175 سانتی‌متری در طول 5 سال بازی برای استون ویلا در 206 بازی 22 گل برای این تیم به ثمر رسانده و در 5 سال گذشته موفق به انجام 16 بازی ملی برای برزیل شده.
او در مقاطعی عضو تیم‌های خیرونا و منچسترسیتی هم بود و البته هرگز فرصت بازی برای سیتیزن‌ها را نیافت.
داگلاس اکنون در آمریکا و در اردوی تیم ملی برزیل در مسابقات کوپا آمریکا حضور دارد و با اینکه در بازی اول مقابل کاستاریکا فرصت بازی به او نرسید در بازی با پاراگوئه 18 دقیقه برای تیم ملی برزیل به میدان رفت.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =