Dibruina

کوین دی‌بروینه به دلیل مصدومیت جزئی کشاله ران از بلژیک کنار گذاشته شد.

به گزارش طلوع سپورت، کوین دی‌بروینه از لیست تیم بلژیک برای دیدارهای دوستانه مقابل جمهوری ایرلند و انگلیس کنار گذاشته شد.

دی‌بروینه 32 ساله در حال بهبودی از مصدومیت جزئی کشاله ران است و انتظار می‌رود پس از تعطیلات ملی به ترکیب منچسترسیتی بازگردد.

این هافبک هجومی برای بازی تیم پپ گواردیولا در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی در خانه مقابل نیوکاسل در 16 مارس در دسترس نخواهد بود اما احتمالا برای دیدار لیگ برتر مقابل آرسنال در 31 مارس به آمادگی کامل می‌رسد‌.

کوین 149 روز از فصل جاری را پس از آسیب دیدگی همسترینگ در اوایل فصل در ترکیب حضور نداشت. او در جریان پیروزی منچسترسیتی در دور سوم جام حذفی مقابل هادرزفیلد تاون در اوایل ژانویه به میادین بازگشت و از آن زمان تقریبا همیشه در تیم حضور داشته است.

او این فصل ۲ گل برای منچسترسیتی به ثمر رسانده و ۷ پاس گل به نام خود به ثبت رسانده است. منچسترسیتی در 14 بازی که او در این فصل انجام داده، شکست نخورده و 11 پیروزی کسب کرده است.

منچسترسیتی روز شنبه در جام حذفی به مصاف نیوکاسل می‌رود و پس از آن در برابر آرسنال حاضر می‌شود و پپ امیدوار است او را در اختیار داشته باشد. 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =