Neto scaled

بیشتر باشگاه‌های نامدار بریتانیا جذب نتو را در دستور کار قرار داده‌اند.

به گزارش طلوع سپورت، برگزیدن بازیکنان پرتغالی برای بسیاری از باشگاه‌های انگلیسی خوش‌یمن بوده و این موضوع باعث شده تا وقتی ستاره‌ای استعدادهای درونی‌اش را به نمایش می‌گذارد، تمامی تیم‌های بریتانیا به جذب او علاقه‌مند شوند. پدرو نتو از جمله بازیکنانی بوده که ولووز توانسته برای مدتی طولانی او را از دید تیم‌های بزرگ بپوشاند و حالا شاهد اضافه شدن پنجمین مشتری نتو برای پنجره تابستان هستیم.

زمانی که یک تیم انگلیسی قصد خرید بازیکنی را داشته باشد، غیرممکن خواهد بود در خرید آن بازیکن رقیب دیگری را درون انگلیس نداشته باشد. با این وجود تنها برای برخی استعدادها شاهد هستیم از 6 ابرباشگاه انگلیسی حداقل نیمی از آنها وارد مذاکرات جذب شوند و فقط در استعدادهای خاص شاهد حضور بیشتر این تیم‌ها برای خرید بازیکنی هستیم.

با این حال پدرو نتو با 24 سال سن، به یکی از گزینه‌های جذاب برای تمام باشگاه‌های بزرگ انگلیس تبدیل شده و منابع زیادی اطلاع داده‌اند تیم‌های منچسترسیتی، لیورپول، آرسنال، نیوکاسل و تاتنهام علاقه‌مند به جذب بازیکن پرتغالی هستند. 

یکی از مشکلات آرسنال در فصل جاری این بود که عمق ترکیب مناسبی از بازیکنان باکیفیت برای ترکیب آرتتا وجود نداشت و آنها گاها از این کمبود بازیکن ضربه‌هایی را دریافت کرده‌اند. نتو بسیار با تفکرات آرتتا هم‌خواهنی خواهد داشت.

منچسترسیتی به دوره‌ گذار از دی‌بروینه و برناردو سیلوا نزدیک می‌شود و بهتر است چند سال زودتر از خروج این بازیکنان، جانشین آنها در تیم وجود داشته باشد. سیتیزن‌ها برای پر کردن جای خالی به این خرید مایل هستند. البته نتو می‌تواند جانشینی برای جک گریلیش هم لقب بگیرد زیرا شنیده می‌شود سیتیزن‌ها گزینه فروش هافبک انگلیسی را بررسی می‌کنند.

لیورپولی‌ها با پایان دوران کلوپ، احتمالا چند خداحافظی دیگر را تجربه کنند و یکی از آنها می‌تواند خداحافظی با صلاح باشد. البته شاید بدون خروج صلاح هم نیاز به اضافه شدن چنین بازیکنی به ترکیب لیورپول منطقی باشد. زیرا فراز یا فرودهای سایر بال‌های لیورپول، آنها را برای روزهای بزرگ‌ ثابت‌قدم نشان نمی‌دهد.

کلاغ‌ها برای خرید پدرو نتو دلیل قانع‌کننده‌ای دارند. فصل نوسازی بزرگ نیوکاسل فرار رسیده و حالا ترکیب نیاز به تقویت‌های بزرگ خواهد داشت. این بهترین زمان برای پیوستن نتو به این باشگاه می‌تواند باشد زیرا گزینه‌های بسیاری حذف و بازیکنان جدیدی قرار است که به ترکیب وارد شوند. نسخه جدید نیوکاسل همراه با نتو می‌تواند بسیار جذاب باشد.

اسپرز انقلاب را با استخدام آنژه پستکوگلو آغاز کرد و این تغییرات با ورود او کاملا نمایان شد. این سرمربی بدون تغییر خاصی در ترکیب، تفکراتش را به باشگاه تزریق کرد و حالا نیاز است  نیروهای مورد نظر سرمربی به باشگاه اضافه شوند. سرعت در تفکرات پستکوگلو جایگاه ویژه‌ای دارد و توانایی نتو در نشان دادن سرعتش هنگام به حرکت در آوردن توپ بسیار عالی است. این احتمالا یکی از اصلی‌ترین دلایل ورود تاتنهام به  پروژه خرید پدرو نتو  خواهد بود‌.

ولورهمپتون با ایده فروش نتو تاحدودی مخالف است اما صف مشتریان بزرگ به قدری ترسناک شده که آنها توانی برای مقاومت در برابر فروش نخواهند داشت. وسوسه فروش نتو با قیمت بسیار زیاد و کسب سود، فروش نتو به یکی از این باشگاه‌ها را قطعی می‌کند. نتو به باشگاه از علاقه به خروج خبر داده و احتمالا پایان فصل، زمان خداحافظی با نتو خواهد بود. صحبت او باعث شده تا ولورهمپتون به مشتریان این بازیکن اعلام کند حداقل 60 میلیون پوند برای فروش نتو می‌خواهند و هر کدام از تیم‌های نام برده، مبلغ بیشتری بپردازد، مالک این بال پرتغالی خواهد شد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =