Pochettino

پوچتینو بعد از یک فصل از چلسی جدا شد.

به گزارش طلوع سپورت، باشگاه چلسی و مائوریسیو پوچتینو بر سر قطع همکاری به توافق رسیدند. چلسی طی هفته‌های گذشته با کسب پیروزی‌های متوالی ضمن قطعی کردن سهمیه اروپایی، امید هواداران برای فصل آینده را افزایش داده بود اما حالا خبر رسیده سرمربی آرژانتینی فصل آینده جایی روی نیمکت این تیم نخواهد داشت. بایرن مونیخ می‌تواند یکی از مقصدهای احتمالی پوچتینو باشد. او پیش از این در یک گفت‌وگوی خبری شایعات جدایی قریب‌الوقوعش از چلسی را «جنون‌آمیز و احمقانه» دانسته بود. 

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس و معتبر ایتالیایی و چندین رسانه ورزشی انگلیسی ضمن تأیید این خبر نوشته: «باشگاه و پوچتینو پیش از این به توافق کامل در مورد بندهای قرارداد و شیوه فسخ آن دست یافته‌اند.» رومانو می‌گوید اولویت چلسی استفاده از یک سرمربی جوان دیگر برای نیمکت تیم است.

دوران پوچتینو در استمفوردبریج درست مانند گراهام پاتر کوتاه بود و او تنها یک فصل فرصت برای بازسازی تیم به دست آورد. چلسی فصل را کلافه‌کننده آغاز کرد اما کم‌کم شرایط ایده‌آل را بازیابی کرد و در نهایت با پیروزی در هر ۵ مسابقه پایانی فصل، به فاصله ۵ امتیازی آخرین جایگاه صعود به لیگ قهرمانان اروپا رسید. پوچتینو و تیمش تا مرحله نهایی جام اتحادیه هم پیش رفتند اما نتیجه آن چیزی جز شکست تلخ مقابل لیورپول نبود.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =