Arsenal 2 scaled

داوید رایا برای انتقال دائمی به آرسنال قاطعانه صحبت نمی‌کند.

به گزارش طلوع سپورت، با وجود اینکه آرسنالی‌ها قهرمانی لیگ برتر را از دست دادند اما در بسیاری از زمینه‌ها بهترین عملکرد ممکن را داشتند. یکی از جمله دستاوردها برای تیم میکل آرتتا، دستکش طلایی لیگ برتر  برای داوید رایا بود. او با 16 بار بسته نگه داشتن چارچوپ تیم شمال لندن توانست به سومین دروازه‌بان آرسنالی‌ها پس از چک و شزنی تبدیل شد که توانسته  این جایزه را از آن خود کند. در چنین شرایطی همه انتظار دارند حضور قرضی با بند خرید سنگربان مطمئن برای فصل‌های بعدی قطعی باشد اما گفته می‌شود انتظار رایا چیز دیگری است.

در مصاحبه با داوید رایا عنوان شد احتمالا شما برای بلندمدت در آرسنال خواهید بود اما جواب رایا شایعات قبلی را تایید کرد. رایا گفت: «نه، نه! فقط روی زمان حال تمرکز کرده‌ام و نمی‌خواهم به آینده فکر کنم. تابستان آینده در ذهن من جایی ندارد و آن موضوع به خودم بستگی نخواهد داشت. این موضوع به باشگاه، میکل و تصمیم آنها بستگی دارد. اگر تصمیم آنها آن‌گونه که من فکر می‌کنم باشد، رویایم تبدیل به حقیقت شده.»

رایا گفته اگر سرمربی و باشگاه من را بخواهند بند خرید 27 میلیون پوندی فعال می‌شود اما قبلا شنیده می‌شد او در صورتی می‌ماند که شماره یک قبلی توپچی‌ها یعنی آرون رمسدیل، باشگاه را ترک کند. اگر قرار بر ماندن رایا باشد، سرمربی و باشگاه، فروش سنگربان دیگر را سریع‌تر رسمی خواهند کرد.

چند روز پیش اتلتیک و تلگراف از موضوع پیشنهاد جدی نیوکاسل برای آرون رمسدیل نوشتند. کلاغ‌‌ها که احساس می‌کنند رمسدیل برای توپچی‌ها دیگر کارایی سابق را ندارد به سراغ این دروازه‌بان انگلیسی رفتند تا او را با قیمت 15 میلیون پوند به خدمت بگیرند. میکل آرتتا با وجود اینکه از رایا در درون دروازه بسیار راضی و خوشنود است، کمی در مورد فروش سنگربان شماره یک قبلی خود مردد مانده و از مدیران باشگاهش خواسته تا در مورد چنین انتقالی بیشتر بتواند فکر کند. مشخصا میکل در دوراهی بزرگی گیر کرده که میان خوب و خوب‌تر باید انتخاب کند. رمسدیل مشخصا آماده خروج است اما اگر آرتتا او را بخواهد، بازی در آرسنال را ترجیح می‌دهد. از طرفی رایا منتظر خروج رمسدیل است تا قرارداد بلندمدت خود با توپچی‌ها را رسمی کند و حالا همه‌چیز به تصمیم سرمربی آرسنال باز می‌گردد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =