یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس ایران نسبت به ناهماهنگی‌های شکل گرفته برای برگزاری نشست خبری او پیش از دیدار با النصر عربستان گلایه‌هایی را مطرح کرد.

به گزارش طلوع سپورت، پرسپولیس در یکی از مهم‌ترین دیدارهای خود در فصل جاری، فردا (دوشنبه) در ورزشگاه الاول‌پارک ریاض میهمان النصر عربستان است. سرخ‌پوشان با توجه به توقف در جدال با استقلال تاجیکستان، حالا برای صعود به دور حذفی نیاز مبرمی به کسب امتیاز در جدال با حریف عربستانی دارند و در نقطه مقابل، شاگردان لوئیس کاسترو به دنبال آن هستند تا با کسب پنجمین برد پیاپی در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، صعودشان به دور حذفی را مسجل کنند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در حالی‌که تیمش صبح امروز از تهران عازم ریاض شد، پیش از آنکه آخرین جلسه تمرینی سرخ‌پوشان برابر رویارویی با النصر عربستان آغاز شود، همراه با مهدی ترابی وینگر باتجربه این تیم به محل کنفرانس خبری رفت تا درباره جدال حساس شاگردانش برابر یاران کریستیانو رونالدو صحبت کند. سرمربی پرسپولیس در صحبت‌های خود به شدت از میزبانی عربستانی‌ها گلایه کرد و ترابی هم در ادامه صحبت‌های گل‌محمدی نسبت به شرایط تیمش در ریاض موضع‌گیری تندی داشت.

گل‌محمدی در آغاز صحبت‌هایش نسبت به ناهماهنگی‌های ایجاد شده برای حضور او در محل کنفرانس خبری پیش از بازی موضع گرفت و در این‌باره گفت: «نیم ساعت است که دنبال اینجا می‌گردیم. در این سطح بازی‌ها این حجم از ناهماهنگی‌ها بعید است و واقعا متاسفم». یحیی گل‌محمدی در ادامه، درباره رویارویی تیمش با النصر عربستان گفت: «می‌دانیم که مقابل یک تیم باکیفیت بازی داریم و ستاره‌های زیادی دارد و مربی خوبی دارد. در بازی رفت هم باختیم ولی امروز هم با بچه‌ها بازی داشتیم. فردا می‌خواهیم کیفیت خودمان را نشان دهیم و هدف‌مان هم کسب سه امتیاز است. می خواهیم بازی خودمان را انجام دهیم و می دانیم که بازی سختی است اما آماده این هستیم که بازی خوبی انجام بدهیم. مطمئنم که فردا می‌توانیم یک بازی خوب همراه با امتیاز و به امید خدا برد داشته باشیم این هدف اصلی ماست».

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اتفاقات رخ داده گفت: «در این‌باره صحبت زیاد است و بعدا حتما صحبت می‌کنم. الان مهم است که به تمرین برسم چون تمرین دیر شده و باید تمرکزم را روی بازی بگذارم. زیادی سعی نمی‌کنیم که ذهن‌مان را مشغول اتفاقاتی که نباید می‌افتاد کنیم. تنها دنبال این هستیم که تمرکز کنیم تا فردا بازی خوبی انجام بدهیم».

مهدی ترابی هم به مانند سرمربی سرخ‌پوشان صحبت‌های خود را با گلایه از (AFC) آغاز کرد و گفت: «من هم باید یک گلایه کنم. اصلا اتفاق خوبی رخ نداد. ما در تهران میزبانی خیلی خوبی از النصر داشتیم اما در قدم اول آنچه که در شأن و شخصیت ما بود رفتار نشد. فردا بازی خیلی سختی داریم. تلاش می‌کنیم که سربلند از زمین بیرون بیاییم. در بازی قبل آن‌طور که باید و شاید بازی نکردیم و این بازی باید تمام تلاشمان را انجام بدهیم تا دل هواداران را شاد کنیم».

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + چهار =