Sancho

پس از اتمام قرارداد قرضی جیدن سانچو با دورتموند، احتمالا باید منتظر بازگشت او به منچستریونایتد باشیم.

به گزارش طلوع سپورت، جیدون سانچو، ملی‌پوش انگلیسی که در زمستان با بی‌توجهی اریک تن‌هاخ مواجه شده بود، با انتقال به دورتموند، تیم سابقش، دوباره نگاه‌ها را به خود جلب کرد.
او با درخشش زیرنظر ادین ترزیچ و کمک به فینالیست شدن دورتموند در لیگ قهرمانان، بار دیگر ارزش‌های خود را نشان داد‌
قطعا مدیران دورتموند هم نسبت به توانایی‌های این بال 24 ساله ایمان داشتند که در صدد جذب قرضی او برآمدند.
3 سال پیش شیاطین سرخ با رقمی 95 میلیون دلاری،  بازیکن مستعد را جذب کردند اما سانچو در منچستریونایتد هرگز به اندازه این رقم هنگفت ندرخشید و شاید اکنون وقت اوج‌گیری باشد.
اکنون که بازگشت به منچستریونایتد قطعی شده است، او در ایکس (توییتر) پیام خداحافظی خطاب به هواداران دورتموند منتشر کرد:
6 ماه دیوانه‌وار با دورتموند. با هم می‌بریم، با هم می‌بازیم، این لحظات فقط ما را قوی‌تر می‌کنند! بسیار خوشحالم عضوی از این تیم شگفت‌انگیز با بازیکنانی بی‌نظیر بودم! لازم است به رئال مادرید هم بابت قهرمانی در لیگ قهرمانان تبریک بگویم. ما آن شب شکست خوردیم اما باید به خودمان افتخار کنیم. یک خانواده هستیم و این لحظات ما را تسلیم نمی‌کند. از همه کسانی که در چنین روز خاصی از ما حمایت کردند، سپاسگزارم. همچنین می‌خواهم از همه کسانی که در چنین باشگاه شگفت انگیزی تلاش کردند، تشکر کنم. من نمی‌توانم به اندازه کافی از شما بابت این ۶ ماه حمایت و استقبال بی‌نظیرتان تشکر کنم. از ادین ترزیچ، سباستین کل و هانس یواخیم واتسکه بابت تلاششان برای احیای من و باوری که به من داشتند سپاسگزارم.
در نهایت یک تشکر ویژه از طرفداران بروسیا دورتموند. حمایت شما شگفت انگیز است و من برای همیشه از همه شما ممنونم!»
درنهایت دورتموند در تلاش است سانچو را حفظ کند اما حقوق بالای او مانع خواهد شد.
البته شاید درصورت ادامه راه منچستریونایتد با تن‌هاخ، مرد هلندی مایل به حفظ سانچو نباشد و او در دورتموند بماند‌. به هر حال در هفته‌های آینده تنور بحث بر سر بازیکن انگلیسی داغ داغ خواهد بود.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =