Modric

لوکا مودریچ عنوان کرد دوست دارد به فوتبال بازی کردن ادامه بدهد.

به گزارش طلوع سپورت، لوکا مودریچ به احتمال زیاد در ماه ژوئن رئال مادرید را ترک خواهد کرد. قرارداد این بازیکن در پایان فصل به پایان می‌رسد اما مشخص نیست آیا به او قرارداد جدیدی پیشنهاد خواهد شد یا خیر، علاوه بر این، لوکیتا در این فصل مدت کمی فرصت حضور در ترکیب را داشت و ممکن است در مورد ادامه کار با رئال مادرید تردید داشته باشد.

او بازیکن جنگجویی است و گذراندن بخش زیادی از فصل بر روی نیمکت با کیفیت غنی او سازگار نیست. لوکا پیشنهادهایی از سراسر جهان دارد، اما آینده‌اش هنوز نامشخص است.

مودریچ در مصاحبه اخیر خود در دوبی، از عشق خود به فوتبال و تمایل خود را برای ادامه بازی سخن گفت. 

مودریچ گفت: «من عاشق فوتبال هستم و می‌خواهم به فوتبال ادامه دهم. ذهنیت و فشار در رئال مادرید بسیار متفاوت است. شما باید در اوج باشید.

هدف این است که با رئال مادرید به پیروزی ادامه دهیم. وقتی اینجا برنده می‌شوی می‌خواهی به دستاوردهای بیشتری دست پیدا کنی. تفکر من به این شکل است.» 

مودریچ با تونی کروس و کاسمیرو در کنار خود بر دنیای فوتبال حکومت کرد و این بازیکنان، یکی از بهترین مثلث‌های خط میانی دنیای فوتبال محسوب می‌شدند.

مودریچ در ادامه سخنان خود درباره این موضوع گفت: «کروس، کاسمیرو و مودریچ؟ دوست داشتیم با هم بازی کنیم. هر کدام از ما وظایف خود را در زمین داشتیم. تمام تلاشمان را می‌کردیم. در طول این سال‌ها کار بسیار خوبی انجام داده‌ایم و به جوانان یاد دادیم در باشگاهی مانند رئال مادرید موفق شوند. کاسمیرو باشگاه را ترک کرد اما من و کروس سعی می‌کنیم به کار خود ادامه دهیم.»

مودریچ بر جایگاه ویژه‌ای که رئال مادرید در دل او دارد و اینکه چرا تا به امروز اینقدر به این تیم احترام می‌گذارد، تاکید کرد.

او گفت: «هیچ چیزی از این بهتر نیست که رئال مادرید صدرنشین است و بقیه یک قدم پایین‌تر هستند. هالا مادرید! زمانی که به رئال مادرید رسیدم، فکر می‌کردم یک یا ۲ بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا خواهم شد اما من  ۵ بار با این تیم قهرمان اروپا‌ این واقعا چیزی دیوانه کننده و منحصر به فرد است.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 9 =