Mbappe 2

بدهی باشگاه به مهاجم فرانسوی حدود 80 میلیون یورو است.

به گزارش طلوع سپورت، دوران کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید، ولی هنوز اختلاف طرفین پابرجاست و باشگاه بخشی از دستمزد ستاره فرانسوی را پرداخت نکرده است. این بدهی شامل دستمزد ماه آوریل امباپه و پاداشی است که قرار بود در ماه فوریه واریز شود و مجموع آن به 80 میلیون یورو می‌رسد. این رقم معادل پاداش وفاداری است باشگاه به امباپه پرداخت کرده و امیدوار بوده که رئال مادرید آن را متقبل شود، ولی فلورنتینو پرس، مدیر باشگاه اسپانیایی با این موضوع مخالفت کرده است. پاری‌سن‌ژرمن هنگام جدایی زلاتان ابراهیموویچ به عنوان بازیکن آزاد هم رفتار مشابهی نشان داده بود.

به گزارش اکیپ، اعلام جدایی امباپه در ماه فوریه ناصر الخلیفی، رئیس قطری پاری‌سن‌ژرمن را خشمگین کرده و از لوئیس انریکه خواسته است که دقایق بازی مهاجم فرانسوی را محدود کند. بعد از این اتفاق امباپه فقط در یازده بازی از 20 بازی تیمش بازی کرد و در برخی بازی‌ها هم تعویض شد، در حالی که پیش از این در اکثر بازی‌ها حضور داشت. 

با توجه به رفتار پاری‌سن‌ژرمن انتظار می‌رود که امباپه برای دریافت بدهی‌اش سراغ مراجع قضایی برود. او تا 30 ژوئن با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و با توجه به این اختلاف جدید بعید است که بخواهد حضورش در رئال مادرید پیش از این تاریخ علنی شود.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =