Mandy

عملکرد خوب مدافع چپ فرانسوی و رضایت آنچلوتی، باشگاه را به فکر تمدید قرارداد او انداخته است.

به گزارش طلوع سپورت و به نقل از مارکا، رئال مادرید با درخواست کارلو آنچلوتی به دنبال تمدید قرارداد فرلان مندی است. قرارداد فعلی مدافع فرانسوی تا ژوئن 2025 اعتبار دارد. بحث فروش مندی به دلیل مصدومیت‌ها و ناآمادگی مطرح شده بود اما او در فصل جاری آمادگی بالایی داشته و دوباره به یکی از مهره‌های اصلی خط دفاع رئال مادرید تبدیل شده است. 

او همزمان با لوکا یوویچ و ادن ازار به رئال مادرید پیوست و گذشت زمان نشان داد بهترین خرید آن پنجره نقل و انتقالاتی بوده. مندی در پنجمین فصل حضورش در مادرید توانسته بالاترین ثبات و کارآیی را داشته باشد. مدافع فرانسوی در این فصل 33 بار برای رئال مادرید بازی کرده و هنوز فرصت دارد رکورد بیشترین بازی‌اش در یک فصل (38 بازی در 21-20) را ارتقا بدهد.  

وضعیت مبهم مندی در رئال مادرید چند تیم مطرح اروپایی از جمله منچسترسیتی و بایرن مونیخ را به فکر جذب او انداخته بود اما او توانست به مهره بدون جانشین خط دفاع تیم آنچلوتی تبدیل شود و حالا باشگاه تصمیم به مذاکره برای تمدید قرارداد گرفته است. 

رئال برای پست مدافع چپ به دنبال جذب آلفونسو دیویس بود، با این حال بازیکن کانادایی بایرن مونیخ در ماه‌های گذشته از شرایط آرمانی فاصله گرفته و  بعید به نظر می‌رسد رئال بخواهد مندی و دیویس، 2 مدافع چپ مطرح را به طور همزمان در تیمش داشته باشد. این تیم همچنین فران گارسیا را به عنوان گزینه جایگزین در فهرست تیمش دارد. مدافع اسپانیایی در ماه‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته است.   

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =