گواردیولا

گواردیولا سرمربی تاتنهام پوستکوگلو را ستود.

به گزارش طلوع سپورت، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی  عنوان کرد انتظار دارد تاتنهام در بازی روز یکشنبه برابر منچسترسیتی با تمام قوا قرار بگیرد. تاتنهام با ارائه یک بازی پویا و هجومی از ابتدای فصل با هدایت آنگه پوستکوگلو، توجهات را به سمت خود جلب کرده است. لندنی‌ها در هفته‌های اخیر چند شکست را تجربه کرده‌اند، اما سرمربی استرالیایی آن‌ها همچنان به قوانین خود پایبند است. 

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی که روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد میزبان تاتنهام خواهد بود، پوستکوگلو را مورد ستایش قرار داد. او گفت: «احساس می‌کنم برای آن‌ها نتیجه، حریف یا بازی خانگی و خارج از خانه مهم نیست، آن‌ها کاری را که باید انجام بدهند، رقم می‌زنند. به نظرم این سبک بازی، یک تبلیغ باورنکردنی برای لیگ ما و برای فوتبال است‌ زمانی که شما تصمیم می‌گیرید بازی خود را انجام دهید و رو به جلو بروید، همیشه یک بازی جذاب را رقم خواهید زد‌. وقتی هر ۲ تیم بخواهند بازی خوبی انجام دهند، غیرممکن است چیزی غیر از یک شاهکار ببینید.»

منچسترسیتی برای دیدار برابر تاتنهام، احتمالا متئو کواچیچ و جان استونز را که با بهبود از مصدومیت به آمادگی دست پیدا کرده‌اند در اختیار خواهد داشت اما حضور کوین دی بروینه در این دیدار بعید به نظر می‌رسد و کایل واکر بار دیگر وظیفه کاپیتانی تیم منچسترسیتی را بر عهده خواهد داشت. 

گواردیولا درباره واکر گفت: «من واقعا از کاری که او انجام می‌دهد، خوشحالم. کایل اکنون بار دیگر کاپیتان تیم است و به همین دلیل مسئولیت بیشتری بر عهده خواهد داشت.» 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =