Fanpressi

مهاجم سابق آرسنال و منچستریونایتد سابقه دستیاری آرنه اسلوت در فاینورد را دارد.

به گزارش طلوع سپورت، رابین فان‌پرسی با عقد قراردادی 2 ساله به عنوان سرمربی هیرنفین در لیگ هلند انتخاب شد. این اولین تجربه سرمربیگری مهاجم سابق آرسنال و منچستریونایتد در رده بزرگسالان است. فان‌پرسی 40 ساله پیش از این سرمربی تیم زیر 18 ساله‌های فاینورد و عضو کادر فنی آرنه اسلوت در تیم بزرگسالان همین باشگاه بوده. هیرنفین فصل گذشته در لیگ هلند دهم شد و نتوانست به لیگ‌های اروپایی برسد.

فری ده‌هان، مدیر باشگاه هیرنفین گفت: «هرچند رابین در شروع دوران سرمربیگری است اما بلافاصله توانست ما را متقاعد کند. او جاه‌طلب، پرشور و تشنه یادگیری است و می‌داند چگونه به بازیکنانش انگیزه بدهد.»

فان‌پرسی درباره مسئولیت جدیدش گفت: «شغل مربیگری وسیع  است و من آن را با شور و لذت فراوانی تمرین کرده‌ام. دوست دارم در این مسیر پیشرفت کنم و نقش سرمربی کاملا برای این هدف مناسب به نظر می‌رسد. از فرصتی که هیرنفین به من داده، خشنودم. این مبارزه جذابی است که در دستیابی به اهداف ورزشی و توسعه باشگاه مشارکت کنم.»

اسلوت در نشست خبری گفت: «پیش از این هم گفته بودم. واقعا زمان و تلاش رابین برای رسیدن به اولین پست سرمربیگری‌اش، شایسته تمجید است. او در راه آمادگی برای سرمربیگری تمام تلاشش را به کار برده؛ چه در هیرنفین باشد چه فاینورد یا هر باشگاه دیگری. هیرنفین باشگاه جذابی است و رابین برای سرمربیگری آمادگی کامل دارد.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =