Cross

به نظر می‌رسد فدریکو والورده از فصل آینده شماره 8 را بر تن خواهد کرد.

به گزارش طلوع سپورت، تونی کروس، هافبک با سابقه رئال مادرید، روز سه شنبه خداحافظی خود با مستطیل سبز را اعلام کرد و عنوان کرد پس از پایان یورو 2024، در سطح ملی و باشگاهی، بازنشسته خواهد شد. پیش از این اخباری مبنی بر توافق او با باشگاه برای تمدید قرارداد به گوش می‌رسید، با این وجود به نظر می‌رسد این بازیکن آلمانی، تصمیم خود را تغییر داده. بازنشستگی کروس و احتمال جدایی سبایوس در پایان فصل، رئال مادرید را در میانه میدان با مشکل رو به رو خواهد کرد. همچنین سوال بزرگی که در ذهن علاقه‌مندان به فوتبال ایجاد می‎‌شود این است؛ چه کسی جای کروس را در میانه زمین پر می‌کند؟ در بین گزینه‌های مختلف به نظر می‌رسد فدریکو والورده بیش از دیگران شایسته ایفای این نقش است.

به نقل از برخی رسانه‌ها، والورده فصل آینده شماره 8 کروس را بر تن خواهد کرد. او  وقتی در فصل 2019-2018 نخستین بازی خود را برای رئال مادرید انجام داد، شماره 15 را به تن می‌کند و عنوان کرده بود یکی از دلایلی که علاقه دارد این فصل با رئال مادرید جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد، رسیدن به عدد 15 در قهرمانی است. او همچنین پیش از این از علاقه به تبدیل شدن به نماد باشگاه سخن گفته بود.

اگر والورده علاقه داشته باشد شماره 15 خود را حفظ کند، رئال مادرید ۲ گزینه دیگر برای در اختیار گرفتن شماره 8 در نظر خواهد داشت؛ اورلین شوامنی و ادواردو کاماوینگا. 

شوامنی در موناکو شماره 8 را بر تن می‌کرد اما در رئال مادرید شماره 18 به او اختصاص داده شده. کاماوینگا وه اکنون شماره 12 را در رئال مادرید می‌پوشد، می‌تواند به دنبال تصاحب شماره 8 برای فصل آینده باشد. همچنین لوکا مودریچ اگر مجبور باشد شماره 10 خود را به امباپه واگذار کند، گزینه مناسبی برای پوشیدن شماره 8 است.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =