Barcelona 3

احتمال دارد دستمزدها در بارسلونا در فصل آینده افزایش یابد.

به گزارش طلوع سپورت، بارسلونا امیدوار است با توجه به پول‌های ذخیره شده بتواند در تابستان امسال وضعیت مالی خود را سالم نگه دارد و سقف دستمزدها را در تیم افزایش دهد. 

به نقل از Relevo،  مبلغ صد میلیون یورو مورد نیاز برای بهبود وضعیت مالی تابستان امسال، کلیدی است. اگر آن‌ها از طریق پرداختی‌‌ها یا ابزارهای دیگر به این رقم برسند، بارسلونا برای اولین تابستان پس از اهرم‌های اقتصادی در صف بازگشت به نسبت 1:1 هزینه‌ها بر اساس قوانین لالیگا خواهد بود. یکی دیگر از راه‌های به دست آوردن این پول، قرارداد حمایت مالی 1.3 میلیارد یورویی با نایک است.

در این صورت، شاهد افزایش سرسام آور حقوق در باشگاه خواهیم بود. در این فصل رقم دستمزدها،  270 میلیون یورو بود اما پس از نقل و انتقالات ژانویه به حدود 204 میلیون یورو کاهش یافت. اگر آنها صد میلیون یورو گم شده در حساب‌های خود را پیدا کنند در این تابستان محدودیت حقوقی 530 میلیون یورویی خواهند داشت. هزینه واقعی آن‌ها برای تیم اصلی  چیزی بیش از 400 میلیون یورو دستمزد است و این موضوع بسته به سایر بخش‌های ورزشی در باشگاه می‌تواند بیشتر باشد.

این نشریه عنوان کرده بارسلونا تا 15 ژوئن فرصت دارد  60 میلیون یورو اولیه را برای جلوگیری از ایجاد مشکلات و 40 میلیون یورو دیگر تا پایان ژوئن برای بازگشت به خریدهای نامحدود دریافت کند. علاوه بر این، هزینه‌های دیگری هم باید در نظر گرفته شود. ضمانت بانکی 12 میلیون یورویی که لاپورتا و معاونش، فران اولیو، ارائه کرده‌اند، تابستان امسال به پایان می‌رسد و باعث می‌شود این زوج، چنین پولی را از جیب خود بپردازند. اگر لاپورتا تصمیم به اخراج ژاوی و کادر فنی او بگیرد، معوقات آنها ممکن است 15 تا 20 میلیون یورو افزایش یابد و با نزدیک شدن به موعد سر رسیدها، طلبکاران می‌توانند بارسلونا را تحت فشار قرار دهند. با این وجود به پایان رسیدن مراحل احداث نوکمپ، مشکلات مالی را تا حد زیادی برطرف می‌کند. 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =