Clark

استیو کلارک عنوان کرد تیم برتر میدان بودند و مارکو روسی گفت بازی تقریبا برابر شکل گرفت.

به گزارش طلوع سپورت،  مجارستان و اسکاتلند در سومین مرحله از دور گروهی رقابت‌های یورو 2024 به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با گل زمان‌های اضافه سوبوت، یک بر صفر به سود مجارستان به پایان رسید تا این تیم به عنوان یکی از تیم‌های سوم، به صعود امیدوار باشد. پس از بازی، استیو کلارک سرمربی اسکاتلند از برتری اسکاتلند در بازی سخن گفت و مارکو روسی سرمربی مجارستان، نتیجه را عادلانه خواند. 

کلارک که امیدوار بود تیمش بتواند به دور بعد راه پیدا کند، اما موفق به این کار نشد، درباره بازی گفت: «ما برای برنده شدن ریسک زیادی کردیم زیرا می‌دانستیم ۲ امتیاز برای صعود به دور کافی نیست. بنابراین همه سعی خود را برای بردن نشان دادیم اما اسیر حملات تیم حریف شدیم و بازی را واگذار کردیم. نیمه اول به همان ترتیبی که می‌خواستیم پیش رفت. بر توپ مسلط بودیم اما موقعیت مناسبی بر روی دروازه ایجاد نکردیم. در دقایق پایانی بازی نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و گل برتری را به ثمر برسانیم. برای برنده شدن لازم است خدایان فوتبال در کنار شما باشند اما امشب آن‌ها با ما نبودند.»

کلارک در ادامه سخنان خود درباره حذف اسکاتلند گفت: «این یک بازی بی‌رحمانه است. همه ما در حال رنج کشیدن هستیم اما باید زخم‌های خود را مداوا کنی و دوباره با قدرت بیشتر برخیری به راه ادامه دهی.»

روسی که برنده بازی بود، درباره این برد گفت: «اسکاتلند بیشتر از ما توپ را در اختیار داشت. حریف بخصوص در نیمه اول نمایش خوبی داشت، با این وجود موقعیت‌های بیشتری به دست آوردیم، فکر می‌کنم بازی برابری بود اما در مجموع شایسته این نتیجه بودیم. اسکاتلند نمایش بسیار شجاعانه‌ای ارائه کرد. می‌دانستیم از لحاظ فیزیکی بازی خسته کننده‌ای خواهد بود. هر ۲ تیم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتند و ما توانستیم به برتری برسیم.» 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =