بلینگام

در تمرینات روز گذشته رئال مادرید به بازیکنان این تیم دستور داده شده بود که به هافبک انگلیسی کهکشانی‌ها نزدیک نشوند.

به گزارش طلوع سپورت، جود بلینگام که پیش از بازی‌های ملی اخیر دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد، تمرینات خود با رئال مادرید را از سرگرفته است. بر اساس گزارش رسانه اسپانیایی «رلوو»؛ کادرفنی تیم فوتبال رئال مادرید و در رأس آن کارلو آنچلوتی در تمرینات روز گذشته به بازیکنان این تیم تأکید کرده بودند که با بلینگام تحت هیچ شرایطی برخورد نداشته باشند و به این هافبک انگلیسی دست نزنند تا مشکل مصدومیت او از ناحیه کتف عود نکند.

بلینگام 20 ساله که تابستان اخیر در انتقالی 103 میلیون یورویی به رئال مادرید پیوست و در این تیم شروع خیلی خوبی داشته که همین باعث شده محبوبیت بالایی در بین هواداران رئال مادرید پیدا کند، در تساوی بدون گل کهکشانی‌ها مقابل رایو وایکانو در هفته دوازدهم لالیگا دچار آسیب‌دیدگی شد و بازی با براگا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و بازی با والنسیا در لالیگا را از دست داد.

بلینگام که این فصل در 12 بازی برای کهکشانی‌ها به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 11 گل، 3 گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است، انتظار می‌رود به بازی یکشنبه با کادیس برسد.

رئال مادرید در حال حاضر 9 بازیکن مصدوم دارد که عبارتند از کورتوا، میلیتائو، گولر، چوامنی، کپا، سبایوس، بلینگام، کاماوینکا و وینیسیوس.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =