Arsenal 1 scaled

عملیات سلب آرامش سیتیزن‌ها ناکام ماند و واکر پاسخ توپچی‌ها را داد.

به گزارش طلوع سپورت، دیدار تاتنهام و منچسترسیتی یکی از حساس‌ترین دیدارها برای آرسنالی‌ها بود. هر نتیجه‌ای غیر از برد تیم منچستری می‌توانست آرزوی چندین ساله توپچی‌ها را تبدیل به خاطره‎‌ای برای آینده کند و متاسفانه تیم شمال لندنی احتمالا برای یک فصل دیگر باید صبر کند تا بتواند به قهرمانی برسد. یکی از اتفاقات جالب قبل از بازی، مربوط به شب قبل از دیدار می‌شد. سیتیزن‌ها هتلی را برای دیدارهای درون لندن در اختیار دارند که همیشه شب قبل از دیدار با تیم‌های لندنی به آنجا نقل مکان کرده و برای دیدار روز بعد آماده می‌شوند. آرسنال در زمین هر نوع تلاشی را انجام می‌دهد تا قهرمانی را لمس کند و هوادارانش می‌خواستند با اقدامی تمرکز سیتیزن‌ها را به هم بزنند اما عملیات سلب آرامش از قبل شکست خورده بود.

در گروه‌های هواداری توپچی‌ها اخباری از موقعیت هتل سیتیزن‌ها قرار گرفته بود و جمعیت زیادی از طرفداران عهد کردند نگذارند خواب به چشمان سیتیزن‌ها بیاید. آنها به منطقه هتل نزدیک شدند و با انواع لوازم آتش‌بازی سعی داشتند آرامش بازیکنان منچسترسیتی را برهم بزنند. همه عملیات به خوبی در حال انجام بود تا اینکه به طرفداران آرسنال خبر رسید سیتیزن‌ها برنامه خود را به صورت مخفیانه تغییر داده و برای دیدار فردا از امشب به لندن نیامده‌اند. توپچی‌ها شکست خورده و ناراحت از محل هتل خارج شدند اما کایل واکر پس از بازی داغ آنها را تازه کرد.

کایل واکر پس از بازی در مورد اتفاقات مرتبط به دیدار با اسپرز گفت. او اشاره کرد میزان استرس این دیدار به قدری زیاد بود که شب گذشته نتوانست  بخوابد و تاکید کرد اگر از این حد فشار لذت نمی‌برد، هیچ گاه فوتبال و منچسترسیتی را انتخاب نمی‌کرد. او داغ هواداران حاضر در کنار هتل را تازه کرد و گفت صبح وقتی به هتل آمدیم، متوجه شدیم آرسنالی‌ها دیشب آنجا قرار داشتند و ما آنجا نبودیم. سعی کردند آتش‌بازی به راه بیاندازند.گویا دلتنگ ما شده‌اند!

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =