وینیسیوس

پاری سن ژرمن به دنبال خرید وینیسیوس است.

به گزارش طلوع سپورت، رئال مادرید در آستانه تکمیل قرارداد رویایی خود است. لوس بلانکوس سالهاست رویای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه را در سر می‌پروراند و اکنون در آستانه به خدمت گرفتن او هستند.

لوئیس انریکه، سرمربی پاریسی‌ها بارها اعلام کرده  این فوق‌ستاره در حال جدایی از باشگاه است. تنها جزئیات نهایی باقی مانده که باید با رئال مادرید درباره این جزئیات، توافق صورت بگیرد. 

به گفته خبرنگار فرانسوی، دنیل ریولو از موندو دپورتیوو، پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد برای جایگزینی امباپه به دنبال به خدمت گرفتن بازیکن دیگری باشد. 

این خبرنگار عنوان کرده پاری‌سن‌ژرمن در تابستان امسال تلاش خواهد کرد تا وینیسیوس جونیور از رئال مادرید را جذب کند. اینکه آیا آنها در تلاش خود موفق می‌شوند یا نه، مشخص نیست. 

پاری سن ژرمن به قدرت مالی خود می‌بالد و ظاهرا در حال بررسی ارائه پیشنهاد کلان برای وینیسیوس است.

البته وینیسیوس به تازگی قرارداد بلندمدت جدیدی را تا سال 2027 با رئال مادرید به امضا رسانده که یک بند آزادسازی یک میلیارد یورویی را شامل می‌شود. 

همانطور که اوایل امروز عنوان شد، رئال مادرید در حال کار بر روی معرفی امباپه به عنوان یک کهکشانی جدید و زمان مناسب برای این رویداد است.

تاریخ دقیقی برای این کار مشخص نیست زیرا این موضوع بستگی به این دارد که پاری‌سن‌ژرمن یا رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسند یا نه. در هر صورت، او به عنوان یک کهکشانی جدید قبل از اولین بازی دوستانه رئال مادرید معرفی خواهد شد.

در مورد وینیسیوس، احتمال جدایی او از رئال مادرید و حضور در پاری سن ژرمن در حال حاضر وجود ندارد و همه چیز در حد صحبت بوده است. 

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =