تیم آلمان

آلمان قهرمان جام جهانی زیر 17 سال شد.

به گزارش طلوع سپورت، جام جهانی زیر 17 سال با برگزاری مسابقه فینال بین تیم‌های فرانسه و آلمان و قهرمانی ژرمن‌ها به پایان رسید. فرانسه با عبور از سد تیم مالی راهی فینال شده و آلمان با شکست تیم آرژانتین پا به مسابقه مسابقات گذاشته بود. فینال این مسابقات با نتیجه 2 بر 2   به پایان رسید و در ضربات پنالتی آلمان توانست فرانسه را از پیش رو بردارد. 2تیم  در رقابت‌های یوروی زیر 17 سال هم به فینال راه یافته بودند که این دیدار پس از تساوی در 90 دقیقه با قهرمانی آلمان در ضربات پنالتی همراه شد. 

 این دیدار تا دقیقه 30 بدون گل دنبال می‌شد اما در همان زمان یک پنالتی برای تیم ملی آلمان به دست آمد و پاریس برونر توانست ضربه را به گل تبدیل کند، در ادامه موقعیت‌های چندانی برای 2 تیم تا پایان نیمه به دست نیامد و در نهایت نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود آلمان به پایان رسید.

در نیمه دوم، تیم ملی آلمان حملات خود را از همان ابتدا آغاز کرد و در دقیقه 51 توسط نواح دارویچ توانست به گل دوم دست پیدا کند. هنوز چند دقیقه از این گل نگذشته بود که فرانسه در دقیقه 53 توانست توسط سایمون بوئوآبره، یکی از گل‌ها را جبران کند. در دقیقه اوساوه از تیم آلمان از زمین بازی اخراج و کار برای تیم آلمان کمی دشوارتر شد. همین موضوع موجب شد تا فرانسه بتواند در دقیقه 85 توسط ماتیس آموگو گل دوم را به ثمر برساند. در نهایت بازی در زمان معمول با تساوی  به پایان رسید و کار به ضربات پنالتی کشید.ضربات پنالتی باز هم برای آلمانی‌ها با پیروزی همراه بود و این تیم با برتری 4 بر 3 قهرمان جام جهانی زیر 17 سال لقب گرفت.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =