Roberto

روبرتو دَوِرسا به سبب درگیری با بازیکن هلاس‌ورونا از هدایت لچه برکنار شد.

به گزارش طلوع سپورت، یکشنبه شب از جریان دیدارهای هفته 28 سری آ فوتبال ایتالیا، هلاس ورونا میهمان لچه بود که با توجه به جایگاه ۲ تیم در جدول رده‌بندی، این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار بود. در نهایت هلاس‌ورونا 3 امتیاز ارزشمند را از خانه لچه به ارمغان آورد تا با سبقت از این تیم در جدول رده‌بندی با یک امتیاز بیشتر در جایگاه سیزدهم قرار بگیرد.
با این نتیجه، درحالی که لچه نیاز بسیاری به کسب 3 امتیاز داشت تا فاصله‌اش با منطقه سقوط از سری آ به بیش از یک امتیاز افزایش یابد در انجام این مهم موفق نشد و پس از بازی حرکت عجیب سرمربی لچه و درگیری‌اش بازیکن هلاس‌ورونا، حکم اخراج او را امضا کرد.
روبرتو دورسا، سرمربی لچه تیمش را در خطر سقوط از سری آ در پایان فصل می‌دید و این سرمربی 48 ساله، ناگهان پس از سوت پایان بازی کنترل رفتارش را از دست داد و با سر به صورت بازیکن هلاس ورونا، توماس آنری کوبید. این حرکت، تذکر و نشان دادن کارت قرمز داور را باعث شد و در نهایت باشگاه لچه که وجهه باشگاهش را به سبب این حرکت خدشه‌دار شده دیده بود، فوراِ دست به کار شده و با اخراج سرمربی برای دفاع از آبروی ورزشی‌اش واکنش نشان داد.
در بیانیه رسمی باشگاه لچه آمده است: «با توجه به اتفاقات رخ داده در جریان دیدار مقابل هلاس ورونا، باشگاه به این نتیجه رسیده همکاری‌اش با سرمربی تیم را به صورت یک طرفه قطع و از ارزش‌های ورزشی‌اش دفاع کند.» پس از این اخراج، سرمربی خشمگین لچه رسماً عذرخواهی‌اش را تقدیم کرد و درحالی که مدت زمان حضورش در این باشگاه به یک سال نرسید از جمع بازیکنان لچه جدا شد تا به صورت انفرادی منتظر حکم احتمالی محرومیتش باشد.

لچه همزمان با حضور دورسا در پست سرمربیگری، تنها 5 از 28 دیدارش در فصل جاری سری آ را با پیروزی پشت سر گذاشت و خطر سقوط به شدت تهدیدش می‌کند.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =