Modric 1

هافبک کروات بعد از 12 سال بازی در مادرید باید به فکر تیم جدیدی باشد.

به گزارش طلوع سپورت، رئال مادرید تمایلی به ادامه همکاری با لوکا مودریچ ندارد و حتی با پیشنهاد کاهش دستمزد ستاره کروات برای تمدید قرارداد موافقت نکرده است. مودریچ در فصل جاری بیشتر یک بازیکن ذخیره بود، دقایق بازی محدودی داشت و انتظار می‌رفت خواهان جدایی باشد اما «رلوو» گزارش داده رئال مادرید تمایلی به ادامه این همکاری ندارد.

باشگاه بر این باور است زمان میدان دادن به بازیکنان جوانتر به خصوص آردا گولر رسیده و هافبک جوان ترک از دقایق بازی محدودش ناراضی نشان می‎‌دهد. دستمزد مودریچ بالاست و با اضافه شدن امباپه، جدایی او می‌تواند کمی از بار مالی باشگاه را کمتر کند. مودریچ حتی قبول کرده دستمزدش را کاهش دهد اما باشگاه حاضر نشده در تصمیمش تجدید نظر کند. قطع همکاری با مودریچ با نظر مدیریت رئال بوده و کادر فنی نقشی در آن نداشته.

مودریچ 38 ساله 12 سال قبل از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و به یکی از بازیکنان ماندگار باشگاه تبدیل شد. او در 531 بازی 39 گل و 86 پاس گل ثبت کرده، 5 بار قهرمان لیگ قهرمانان و 4 بار قهرمان لالیگا شده. او در سال 2018 هم بعد از یک فصل درخشان با رئال مادرید و صعود به فینال جام جهانی با کرواسی  به توپ طلا رسید.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =