messi scaled

لیونل مسی به دلیل آسیب‌دیدگی دیدارهای ملی آرژانتین را از دست داد.

به گزارش طلوع سپورت، لبونل مسی، فوق‌ستاره فوتبال آرژانتین که به تازگی لیگ آمریکا را در فصل جدید آغاز کرده به دلیل مصدومیت در جریان دیدارهای اینتر میامی، حضور در تیم ملی و درخشش برای آلبی سلسته را از دست خواهد داد. لیونل مسی در جریان دیدار مقابل نشویل دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه ساق پا شد.

تیم ملی آرژانتین در وقفه مربوط به بازی‌های ملی 2 دیدار دوستانه با تیم‌های ملی کاستاریکا و السالوادور را در ایالات متحده آمریکا برگزار می‌کند و حالا با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال آرژانتین، مشخص شد لیونل مسی نمی‌تواند دوستانش را در تیم ملی همراهی کند. فدراسیون آرژانتین در این مورد نوشت: «متاسفانه کاپیتان لیونل مسی به دلیل مصدومیت جزئی در بازی تیمش مقابل نشویل، نمی‌تواند در ترکیب دیدارهای دوستانه مقابل کاستاریکا و السالوادور حاضر شود.»

عنوان کردن این موضوع با کلیدواژه «مصدومیت جزئی» به معنی این است که مسی پس از وقفه بازی‌های ملی می‌تواند اینتر میامی را همراهی کند. بسیاری از کارشناسان معتقد هستند لئو توانایی بازی را خواهد داشت اما درخواست عدم بازی برای آرژانتین توسط خود او انجام شده تا دچار مصدومیت سنگین نشود و در این وقفه بازی‌های ملی بیشتر استراحت کند. اگر این شایعات پیرامون فوق ستاره صحیح باشد، باز هم اعلام رسمی تیم ملی آرژانتین برای مصدومیت مسی، خبر از توافق دوطرفه میان فدراسیون و کاپیتان آرژانتین می‌دهد و صحبت رسانه‌ها تاثیری بر روابط قوی آنها نخواهد داشت.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 13 =