ایتالیا

تیم‌ فوتبال ایتالیا قهرمان دوره گذشته رقابت‌های یورو، امشب در حساس‌ترین دیدار مقدماتی یورو ٢٠٢٤، مقابل اوکراین ٠-٠ مساوی کرد و با وجود امتیاز برابر، به خاطر برتری در بازی رو در رو راهی رقابت‌های یورو ٢٠٢٤ شد. اسلوونی نیز با برتری مقابل قزاقستان به مرحله نهایی رقابت‌ها صعود کرد.

بازی تیم‌های ایتالیا و اوکراین که از گروه C و در هفته هشتم مقدماتی یورو ٢٠٢٤، در ورزشگاه بای آرنا لورکوزن آلمان برگزار شد، به تساوی صفر بر صفر انجامید؛ اما ایتالیا به مرحله نهایی صعود کرد و اوکراین راهی پلی‌آف شد.

در دیگر دیدارهای مهم، اسلوونی دو بر یک قزاقستان را شکست داد و به عنوان تیم دوم گروه H به رقابت‌های یورو ٢٠٢٤ راه یافت.

انگلستان نیز که صعودش به مرحله نهایی قطعی شده بود، با نتیجه ١-١ مقابل مقدونیه شمالی متوقف شد.

با انجام بازی‌های امشب، رقابت تیم‌ها در گروه C به پایان رسید و انگلستان به عنوان تیم اول و ایتالیا با رتبه دوم به مرحله نهایی رقابت‌های یورو ٢٠٢٤ صعود کردند.

در دیگر دیدارها جمهوری چک ٠-٣ مولداوی را شکست داد، دنمارک ٠-٢ مغلوب ایرلند شمالی شد و فنلاند با نتیجه دو بر یک سن‌مارینو را از پیش‌رو برداشت.

تا کنون راه‌یابی تیم‌های آلمان (میزبان)، فرانسه، ایتالیا، پرتگال، بلجیم، اسپانیا، اسکاتلند، ترکیه، اتریش، انگلستان، مجارستان، اسلواکیا، آلبانیا؛ هالند، رومانیا، سوئیس، صربستان و اسلوونی به مرحله نهایی یورو ٢٠٢٤ قطعی شده است.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =