بارسلونا

جوایز فصل قبل لالیگا به بارسلونایی‌ها رسید.

به گزارش طلوع سپورت، نشریه مارکا، بهترین‌های فصل ‌گذشته لالیگا از نگاه خودش را انتخاب کرد. در این مراسم مارک آندره ترشتگن، روبرت لواندوفسکی و پدری از بارسلونا، برنده جوایز مختلف شدند.

دروازه‌بان بارسلونا در این مراسم، جایزه دی‌استفانو را به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لالیگا به دست آورد. ترشتگن پس از دریافت جایزه گفت: «این جایزه حاصل عملکرد درخشان تیم در طول فصل بوده است.»

او در ادامه سخنان خود درباره زمان بازگشت از مصدومیت گفت: «باید ببینم این کمردرد به چه صورت خواهد بود. با پزشکان صحبت خواهم کرد تا ببینیم چه زمانی می‌توانم به ترکیب تیم بازگردم.»

این بازیکن در ادامه جایزه زامورا و عنوان بهترین دروازه‌بان فصل گذشته لالیگا را هم به خود اختصاص داد. نکته عجیب اینجاست که او پیش از این در تیم بارسلونا نتوانسته بود زامورا را به خود اختصاص دهد و برای بار اول برنده این جایزه شد. ترشتگن پس از دریافت این جایزه گفت: «نحوه عملکرد دفاع در فصل گذشته فوق‌العاده بود.»

لواندوفسکی که همیشه جوایز فردی مختلفی را به دست می‌آورد، این بار هم موفق شد در نخستین فصل حضور خود در لالیگا جایزه بهترین گلزن را به خود اختصاص دهد. او پس از این جایزه گفت: «می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم و همچنین سرمربی تیم تشکر کنم. عطش من برای کسب افتخار روز به روز بیشتر می‌شود ما بارسلونا هستیم و زمان زیادی تا پایان فصل باقی مانده است.»

این سومین بازی است که هم زامورا و هم پی چی چی به ۲ بازیکن از تیم بارسلونا می‌رسد. پدری، دیگر بازیکنی بود که برنده جایزه شد. او موفق شد جایزه بهترین بازیکن از دید هواداران را به دست آورد. پدری پس از این جایزه گفت: «می‌خواهم گاوی بداند همه ما همراه او هستیم.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =