کوادرادو1

مدافع کلمبیایی پیشین یوونتوس دلیل انتخاب رقیب دیرینه این تیم را برای ادامه دادن به دوران بازیگری خود توضیح داد.

به گزارش طلوع سپورت، خوان کوادرادو امروز قرارداد خود با تیم فوتبال اینتر را امضا کرد و به صورت رسمی به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی پیوست. مدافع کلمبیایی پیشین یوونتوس که با پایان قراردادش با این تیم بازیکن آزاد شد، با نراتزوری قراردادی یکساله با امکان تمدید برای سال دوم بسته است.

پیوستن او به نراتزوری با جنجال‌هایی به دلیل اعتراض هواداران اینتر همراه بود اما آتش آنها پس از شنیدن توضیحات مدیران باشگاه درباره انگیزه‌های بازیکن 35 ساله فروکش کرد و به این ترتیب بازیکنی که 8 سال برای یوونتوس توپ زد و در آن مدت در دربی‌های ایتالیا با حرکاتش بعضاً هواداران اینتر را هم عصبانی می‌کرد، به رقیب دیرینه بانوی پیر ملحق شد.

کوادرادوی 35 ساله که به موجب قراردادش با اینتر سالانه 2.5 میلیون یورو حقوق خالص دریافت خواهد کرد، پس از امضای این قرارداد به سایت باشگاه گفت: بسیار خوشحالم و خدا را بابت این فرصت شکر می‌کنم. برای من حضور در اینتر یک افتخار است، اینتر یکی از بزرگترین تیم‌های اروپا است و من بابت پیوستن به آن خوشحالم.

او درباره دلیل انتخاب اینتر، رقیب دیرینه یوونتوس هم اظهار داشت: من پیشنهادهای فراوانی داشتم اما ایتالیا خانه دوم من است. خانواده من به زندگی در این کشور بسیار عادت کرده است. به همین دلیل زمانی که امکان ماندن در این کشور با بازی برای یک تیم بزرگ و با قدمت فراهم شد، من آن را غنیمت شمردم. اینتر را انتخاب کردم چون همه ما می‌دانیم که این تیم در دنیا چه وجهه‌ای دارد. مهمترین چیز اما برای من این است که خانواده‌ام خوشحال است و ما فرصتی برای زندگی در این کشور که مثل وطن‌مان است را به دست آورده‌ایم. مطمئنم که بهترین گزینه را انتخاب کرده‌ام.

کوادرادو پنجمین بازیکن کلمبیایی تاریخ اینتر و اولین بازیکن کلمبیایی این تیم از زمان ایوان کوردوبا است. او در این باره هم گفت: من و کوردوبا با یکدیگر صمیمی هستیم و اغلب اوقات با هم صحبت می‌کنیم. زمانی که داشتم رکورد او را به عنوان بازیکنان کلمبیایی دارای بیشترین بازی در اروپا می‌شکستم، با هم درباره این موضوع شوخی کردیم. به او گفتم هرگز فکرش را نمی‌کردم که بتوانم این رکورد را بشکنم اما او انگیزه‌های مرا بیشتر کرد. من خوش‌شانس بوده‌ام که توانسته‌ام این تعداد بازی را انجام دهم. کوردوبا برای من بیش از یک الگو است. او دوست من است و بابت داشتن چنین دوستی خوشحالم.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =