چوامنی

سرمربی آلمانی بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن هافبگ دفاعی رئال مادرید علاقه‌مند است.

به گزارش طلوع سپورت، توماس توخل همچنان به دنبال اضافه کردن یک هافبک دفاعی به ترکیب تیمش است و اورلین چوامنی در صدر لیست بازیکنان مدنظر این مربی آلمانی برای تقویت این پست در بایرن مونیخ قرار دارد. بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسپورت وان»؛ اولین تماس‌ها با مدیر برنامه‌های این بازیکن برقرار شده و چوامنی از بازیکنان فرانسوی بایرن که با آنها در تیم ملی فوتبال فرانسه هم‌تیمی است، درباره این تیم آلمانی سؤالاتی را پرسیده است. در صورتی که او جایگاه تضمین‌شده‌ای در ترکیب اصلی رئال مادرید نداشته باشد، پیوستن به بایرن مونیخ را متصور است.

بر اساس این گزارش؛ با توجه به تعدد بیش از حد بازیکن در خط میانی رئال مادرید، چوامنی نگران حضورش در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال فرانسه در جریان مسابقات یورو 2024 است. بایرن مونیخ هم از این موضوع آگاه است. توخل هم از طرفداران این هافبک فرانسوی است و زمانی که هدایت چلسی را برعهده داشت،علاقه‌مند به داشتن او در ترکیب آبی‌پوشان لندنی بوده است.

در پایان این گزارش آمده است؛ یک انتقال بزرگ دیگر در کنار هری کین تنها در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که بایرن مونیخ درآمد مربوطه را از فروش بازیکن به دست آورد اما از آنجایی که کارل هاینتس رومنیگه رابطه بسیار خوبی با فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید دارد، هر احتمالی وجود دارد.

چوامنی 23 ساله که تابستان گذشته از موناکو به رئال مادرید پیوست، در فصل اولش در 50 بازی باری کهکشانی‌ها به میدان رفته و 4 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =