هری کین

بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس تمایلی به پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن ندارد.

به گزارش طلوع سپورت، هری کین که این روزها در بازگشت از تعطیلات تابستانی تمرینات خود را با تاتنهام و زیر نظر آنگه پوستک‌اوغلو از سرگرفته، همچنان شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح است. تاتنهام در حالی در تلاش است تا با ارائه پیشنهادی جدید که دستمزد این مهاجم انگلیسی را به چیزی حدود 380 هزار پوند در هفته می‌رساتد، او را برای تمدید قرارداد متقاعد کند، این در حالی است که از بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتریان اصلی این بازیکن یاد شده است.

نشریه انگلیسی «تلگراف» گزارش داد؛ کین 29 ساله که تنها یکسال از قرارداد فعلی‌اش با تاتنهام باقی مانده، علاقه‌ای برای پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان ندارد، این در حالی است که تاتنهام برای حفظ ماشین گلزنی‌اش باید با بایرن مونیخ رقابت کند. شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گزارش داد؛ بهترین گلزن تاریخ باشگاه تاتنهام تنها می‌خواهد به بایرن ملحق شود و این تصمیمش را به اطلاع باشگاه تاتنهام رسانده‌ است. بایرن مونیخ قصد دارد دستمزدی در حدود 12 میلیون یورو در سال به هری کین بپردازد.

پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد با پیشنهادی 100 میلیون یورویی هری کین را از تاتنهام به خدمت بگیرد، این در حالی است که آخرین پیشنهاد بایرنی‌ها برای جذب این مهاجم انگلیسی 80 میلیون یورو بوده است. پاری‌سن‌ژرمن در صورت ناکامی در جذب کین، سراغ به خدمت گرفتن دوشان ولاهوویچ از یوونتوس خواهد رفت.

کین 29 ساله که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به‌طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 10 =