مودریچ

لوکا مودریج در مصاحبه با سایت اختصاصی رئال مادرید، دوران خود را به شکل متفاوتی مرور کرد.

به گزارش طلوع سپورت، پیروزی ۲ بر یک رئال مادرید برابر بارسلونا در لالیگا پانصدمین بازی لوکا مودریچ، این کروات افسانه‌ای کهکشانی‌ها بود. سایت رسمی رئال مادرید به مناسبت رسیدن یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه به این عد شگفت انگیز، مصاحبه‌ای اختصاصی را با او ترتیب داده که در ادامه بخش‌هایی از آن را با هم مرور می‌کنیم.

«عدد خاصی بود. انجام 200 بازی برای رئال مادرید خاص به نظر می‌رسد. در آن  برهه،  دهمین جام قهرمانی اروپا را به دست آوردیم؛ جامی که پس از 12 سال انتظار به دست آمد و حس بسیار خاصی داشت.»

«پیراهن شماره 250، برای دیدار نهایی لیگ قهرمانان در کیف است. آن شب برابر لیورپول ما سومین قهرمانی پیاپی خود در لیگ قهرمانان را به دست آوردیم؛ کاری که هیچ تیمی نتوانسته بود در لیگ قهرمانان انجام دهد. سال‌های بسیار خاطره‌انگیزی بود و پیراهن‌های مربوط به آن سال‌ها یادآور خاطرات و لذت‌های زیادی است.»

«به پیراهن شماره 300 علاقه دارم. این پیراهن برای من خاص است چون توپ طلا را در آن مقطع به دست آوردم. بین پیراهن قبلی و این پیراهن قهرمان اروپا شدم. بعد از آن یک جام جهانی باورنکردنی را پشت سر گذاشتم و پس از آن بزرگترین افتخار فردی را به دست آوردم. برای من مانند رویا بود و هرگز آن را فراموش نمی‌کنم. این پیراهن جایگاه ویژه‌ای بین همه پیراهن‌ها دارد.»

«برابر بارسلونا به میدان رفتیم و کار را از روی نیمکت آغاز کردم اما انگیزه زیادی برای ورود به زمین داشتم. دوست دارم در این بازی همیشه به میدان بروم چون رقابتی خاص است. در آن بازی تیم عملکرد خوبی داشت و من  یک‌سوم پایانی را به میدان رفتم. وقتی وارد زمین شدم توپی از رودریگو گرفتم و پس از ۲ یا ۳ حرکت با توپ در نهایت موفق به گلزنی شدم. گل را با بیرون پا به ثمر رساندم و زیبا از کار در آمد. ضربات بیرون پا را دوست دارم و از بچگی به راحتی این ضربات را به توپ می‌زدم.»

«با پیراهن شماره 400 یک ال‌کلاسیکو دیگر را ثبت کردم. نمایش خوبی داشتیم و به پیروزی رسیدیم. چهاردهمین قهرمانی اروپا را در پاریس به دست آوردیم. آن قهرمانی به خاطر مسیری که طی کردیم برای همیشه در خاطره‌ها باقی خواهد ماند. برابر تیم‌های بزرگ اروپا به میدان رفتیم و در سانتیاگوبرنابئو بازگشت‌های بی‌نظیر و رویایی را به ثبت رساندیم. آن مسیر از زیباترین مسیرهای قهرمانی در اروپا بود و به همین دلیل این پیراهن شماره 400 بسیار خاص است.»

«به دست آوردن 5 قهرمانی در اروپا بی نظیر است و هرگز تصور آن را نمی‌کردم. وقتی به رئال مادرید می‌آیید، پا به باشگاهی پیروز می‌گذارید که برای قهرمانی در تمام جام‌ها هدف و مسیر مشخصی دارد. با این وجود به دست آوردن 5 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای من هرگز قابل تصور نبود. هنوز باورمان نمی‌شود در مدت نه چندان طولانی توانستیم این تعداد جام به دست بیاوریم. بی‌نظیر بود.»

«عدد شگفت انگیزی است و نمی‌دانم چگونه بیان کنم. رسیدن به این عدد فوق العاده است. 500 بازی، عددی نیست که بازیکنان زیادی در رئال مادرید به آن رسیده باشند. تبدیل شدن به یکی از این معدود بازیکنان، باعث غرور من است. علاوه بر تمام جام‌ها و افتخارات، توجه مردم و هواداران، مهمترین دارایی من است. نمی‌شود مردم را فریب داد. هر بار در برنابئو به میدان می‌روم، احساسات آنها را دریافت می‌کنم و باعث خوشحالی من است. به همین دلیل همیشه بیشترین تلاش را به خرج می‌دهم تا بتوانم احساسات آنها را با بازی تاثیرگذار در زمین پاسخ دهم. رئال مادرید برای من همه چیز است و مانند خانواده و سبک زندگی بخش از روزگار من را تشکیل می‌دهد. کروات هستم و در سرزمین دیگری به دنیا آمده‌ام اما ۱۱ سال است در مادرید زندگی می‌کنم و اینجا را مانند خانه خودم می‌دانم. برای تمام تجربه‌هایی که در بهترین باشگاه تمام تاریخ فوتبال به دست آورده‌ام، از همه سپاسگزارم.»

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =