مندی

مدافع پیشین تیم فوتبال فرانسه به طور رسمی به لوریان در لوشامپیونه پیوست.

به گزارش طلوع سپورت، بنجامین مندی که اخیراً از اتهام تجاوز تبرئه شد، پس از دو سال دوری از مستطیل سبز، سرانجام با امضای قراردادی دو ساله با باشگاه لوریان به میادین فوتبال بازگشت. این مدافع چپ فرانسوی دو سال پیش با شکایت دو زن انگلیسی به اتهام تجاوز دستگیر شد و قراردادش با منچسترسیتی نیز به حالت تعلیق درآمد. او از ابتدای فرایند تحقیقات بر بی‌گناهی‌اش تأکید داشت.

شاکیان پرونده که یک زن 24 ساله و یک زن 29 ساله بودند، به ترتیب ادعا کرده بودند که مندی در سال‌های 2020 و 2018 در منزل خود به آنها تجاوز کرده اما در نهایت دادگاه رسیدگی به این پرونده با بررسی تمام مدارک و اظهارات شهود به این نتیجه رسید که ادعای بازیکن فرانسوی‌ به حقیقت نزدیک‌تر است و به این ترتیب از او رفع اتهام کرد.

بنجامین مندی 29 ساله در سال 2017 با قراردادی 52 میلیون پوندی که در آن زمان گرانترین مدافع تاریخ لیگ برتر انگلیس لقب گرفت، از موناکو به منچسترسیتی پیوست. او پس از تعلیق شدن از سوی منچسترسیتی، قراردادش با این باشگاه لیگ برتری در ماه ژوئن به پایان رسید و من‌سیتی او را بازیکن آزاد اعلام کرد.

این مدافع فرانسوی در 75 بازی برای من‌سیتی به میدان رفت و آمار 2 گل‌زده و 14 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت. او با این تیم سه قهرمانی در لیگ برتر، دو قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و یک قهرمانی در جام خیریه انگلیس را تجربه کرد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 15 =