لوکاکو

مهاجم بلژیکی تیم فوتبال چلسی که به خاطر تصمیم اخیرش به شدت جنجال‌ساز شده؛ از حضور در تمرینات تیمش خودداری کرد.

به گزارش طلوع سپورت، نشریه کوریره دلواسپورت از عدم حضور روملو لوکاکو در تمرینات تیم فوتبال چلسی و برنامه او برای همراهی نکردن این تیم در تور پیش فصل در آمریکا خبر داد.

تا دو هفته پیش به نظر می‌رسید همه چیز برای ماندن لوکاکو در اینتر و قطعی شدن قرارداد قرضی او هموار شده است اما در چرخشی غیرمنتظره، پس از خودداری بازیکن و وکیلش از پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی مدیرورزشی باشگاه سناریو به کلی عوض و اعلام شد که مهاجم بلژیکی با یوونتوس وارد مذاکره شده است. به این ترتیب اینتر هم به کلی از خرید لوکاکو صرفنظر کرد و با شروع تمرینات پیش فصل چلسی، بازیکن موظف به حضور در تمرینات این تیم شد که البته هنوز این اتفاق رخ نداده است.

با توجه به مذاکرات لوکاکو با اینتر، باشگاه چلسی او را از شرکت در تمرینات در روزهای نخست معاف کرده بود اما ستاره سابق منچستریونایتد می‌بایست روز گذشته خودش را به سرمربی تیم معرفی می‌کرد که این کار را انجام نداد. داستان اما قرار نیست به همین‌جا ختم شود و بازیکن نمی‌خواهد تیم را در سفر به آمریکا برای اردوی پیش فصل همراهی کند. در این میان البته نشریه اتلتیک از ورود لوکاکو به لندن خبر داده و نوشته که او آماده بازگشت به تمرینات شده است.

طبق گزارش گابریله مارکوتی خبرنگار نشریه کوریره دلواسپورت، رفتارهای لوکاکو باعث افزایش تنش در روابط میان او و مدیران چلسی شده است. بازیکن مشتری دست به نقدی مانند الهلال عربستان دارد که 58 میلیون یورو به چلسی پیشنهاد کرده – رقمی حتی بالاتر از آنچه خود باشگاه در ابتدا می‌خواست – و به خود او نیز حقوق 30 میلیون در سال پیشنهاد کرده است اما گویا این مهاجم 31 ساله قصد ندارد فوتبال اروپا ترک کند.

در همین حال یوونتوس هم هنوز اقدامی رسمی برای جذب لوکاکو انجام نداده است، چرا که این باشگاه ابتدا باید مهاجم صرب خود دوشان ولاهوویچ را بفروشد و داستان انتقال این بازیکن 23 ساله به محتمل‌ترین مقصد یعنی پاری‌سن‌ژرمن هم هنوز پایانی نامشخص دارد.

در همین حال هواداران دوآتشه اینتر که با عنوان «کوروانورد» شناخته می‌شوند امروز با صدور بیانیه‌ای به شدت به لوکاکو تاختند و او را خائن و پست‌فطرت خطاب کردند.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =