لوکاکو1

مهاجم بلژیکی تیم فوتبال چلسی درباره آینده‌اش احساس خطر کرده و به همین دلیل می‌خواهد شانس خود را برای بازگشت به تیم سابقش امتحان کند.

به گزارش طلوع سپورت، نشریه گاتزتا دلواسپورت مدعی شده است که روملو لوکاکو با وجود جنگ تمام عیاری که طی یکی دو هفته اخیر با باشگاه اینتر داشت و چرخش به سمت رقیب دیرینه این تیم یعنی یوونتوس، اکنون به دنبال بازسازی پل‌های خراب شده پشت سرش با نراتزوری است.

مهاجم 30 ساله بلژیکی هفته گذشته با خودداری از پاسخ دادن به تماس‌های مدیرورزشی باشگاه اینتر، با یوونتوسی‌ها وارد مذاکره شد و در واکنش به این حرکتش باشگاه اینتر هم به کلی قید او را زد. در همین حال یوونتوسی‌ها هم هنوز هیچ اقدامی برای جذب بازیکن انجام نداده‌اند چون آنها ابتدا باید مهاجم صرب خود دوشان ولاهوویچ را بفروشند تا از پول فروش او بتوانند بازیکن جدید بخرند. از طرفی پاری‌سن‌ژرمن به عنوان مشتری اصلی ولاهوویچ هنوز پیشنهادی رسمی برای خرید این بازیکن به بانوی پیر نداده است و به این ترتیب یوونتوس هم به ناچار مجبور شده دست نگه دارد. این بلاتکلیفی لوکاکو را نگران کرده است. او نه در برنامه‌های تاکتیکی مائوریسیو پوچتیو سرمربی چلسی جایی دارد نه مشتری دیگری که بتواند او را از آبی‌های لندن بخرد. در این شرایط تنها گزینه موجود رفتن به عربستان است که گویا بازیکن نمی‌خواهد در این سن سطح اول فوتبال اروپا دور شود.

این وضعیت لوکاکو را به جایی رسانده است که او حاضر شده غرورش را زیر پا بگذارد و یک قدم به سوی اینتر به عقب برگردد. طبق ادعای گاتزتا بازیکن سابق منچستریونایتد در روزهای اخیر آمادگی‌اش برای از سرگیری مذاکرات را به اطلاع باشگاه اینتر رسانده است اما نراتزوری فوراً به او پاسخ منفی داده و ترجیح می‌دهد که تمرکز خود را روی جذب فولارین بالوگون از آرسنال و آلوارو موراتا از اتلتیکومادرید نگه دارد.

به این ترتیب لوکاکو اکنون در وضعیت سختی قرار گرفته است. چلسی و اینتر او را نمی‌خواهند، یوونتوس نمی‌تواند او را بخرد و عربستان هم جایی نیست که خودش بخواهد برود. از این رو تنها امید بازیکن این است که در روزهای آتی اتفاقاتی در بازار نقل و انتقالات رخ دهد که اثر دومنیویی آن به او هم برسد و منجر به رفتنش به یوونتوس شود؛ به عبارت دیگر کیلیان امباپه قطعاً از پاری‌سن‌ژرمن جدا شود، تیم فرانسوی برای پر کردن جای خالی او ولاهوویچ را بخرد و یوونتوس هم بتواند لوکاکو را به خدمت بگیرد.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =