آرتور

بنفش‌پوشان فلورانس قصد دارند هافبک برزیلی که از یوونتوس قرض گرفته‌اند را به صورت قطعی جذب کنند.

به گزارش TOLOsports و به نقل از کالچو مرکاتو، باشگاه فیورنتینا از عملکرد آرتور ملو آنقدر راضی است که قصد دارد قرارداد قرضی او را قطعی کند؛ البته به شرط گرفتن تخفیفی قابل توجه از یوونتوس.

یووه در پایان فصل گذشته ملو را برای یک فصل و بدون بند خرید اجباری به فیورنتینا قرض داد. هزینه این جابجایی دو میلیون یورو است و طبق توافق صورت گرفته، فلورانسی‌ها در صورت تمایل می‌توانند با پرداخت 20 میلیون یورو بازیکن را بخرند. این رقم اما برای آنها بالاست حتی با وجود اینکه امکان پرداخت آن در سه قسط وجود دارد.

وینچنزو ایتالیانو، سرمربی فیورنتینا از عملکرد بازیکن سابق بارسلونا در 10 هفته سپری شده از فصل جاری سری A راضی است و به همین دلیل به مسئولان باشگاه توصیه کرده در صورت امکان او را برای فصول آتی هم در آرتمیو فرانکی نگه دارند. برای تحقق این هدف، فلورانسی‌ها دو گزینه دارند. یکی از آنها تمدید قرارداد قرضی بازیکن برای یک سال دیگر یعنی تا ماه ژوئن سال 2025 است، البته به شرط قرار گرفتن بند خرید اجباری در پایان فصل 25-2024 و دیگری خرید قطعی او با دریافت تخفیفی قابل توجه از بانوی پیر در پایان همین فصل.

گویا رقمی که فیورنتینا برای خرید قطعی آرتور مدنظر دارد، 10 میلیون یورو است یعنی 70 میلیون کمتر از رقمی که یوونتوس در ماه سپتامبر سال 2020 پذیرفت برای خرید بازیکن به بارسلونا بپردازد.

بیشتر بخوانید

النصر برد و به یک قدمی الهلال صدرنشین رسید

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =