رودریگو

بال برزیلی رئال مادرید درباره وضعیتش در این تیم و مسائل دیگر سخن گفت.

به گزارش TOLOsports رودریگو که با تغییر سیستم بازی رئال مادرید از 3-3-4 به 2-4-4 از وینگر راست به مهاجم تغییر پست داده، در گفت‌وگو با برنامه «پارتیداسو» از شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا گفت: بازی در پست جدید کمی مشکل بود، اما حالا با آن سازگارتر شده‌ام. در مقاطعی هر چه تلاش می‌کردم، اوضاع طبق خواسته‌ام پیش نمی‌رفت، اما فکر می‌کنم حالا شرایط بهتر شده است.

وی افزود: پست مورد علاقه من بازی در پست 10 (هافبک نفوذی، پشت مهاجم نوک) و پست بال است. دوست ندارم در پست مهاجم نوک بازی کنم و آنچلوتی این را می‌داند اما مشکلی هم بابت بازی در این پست ندارم و باید این فصل این کار را انجام دهم. دوست دارم پا به توپ باشم و اگر در پست مهاجم نوک بازی کنم، نمی‌توانم خیلی پا به توپ شوم.

بال برزیلی کهکشانی‌ها که این فصل در 17 بازی که برای این تیم به میدان رفته، آمار 5 گل‌زده و 4 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته، اظهار داشت: مهم نیست چه کسی گلزنی می‌کند، مهم پیروزی رئال مادرید است. خیلی فوتبال نمی‌بینم و معمولاً بازی‌های لیگ قهرمانان و برخی بازی‌های لالیگا و البته بازی‌های سانتوس را تماشا می‌کنم.

وی در تمجید از سرمربی ایتالیایی رئال مادرید خاطرنشان کرد: آنچلوتی فرد خیلی مهمی در دوران حرفه‌ای من است و همیشه به من کمک کرده است. نمی‌دانیم آینده کارلتو در رئال چه خواهد شد و ایده‌ای در این خصوص ندارم. همیشه می‌خواهیم او را روی نیمکت داشته باشیم، چه در رئال مادرید، چه در تیم ملی برزیل.

رودریگو درباره هم‌تیمی 20 ساله و انگلیسی‌اش که در اولین فصل حضورش در رئال مادرید استثنایی کار کرده و در 14 بازی 13 گل برای کهکشانی‌ها به ثمر رسانده، گفت: بلینگام یک پدیده است. هر کاری که او در زمین می‌کند، خوب از آب در می‌آید.

بال 22 ساله رئال مادرید در پاسخ به این پرسش که «کدام بازیکنان لالیگایی غیررئالی را دوست داری؟» از آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید و رافینیا بال برزیلی بارسلونا به عنوان بازیکنان مورد علاقه خود یاد کرد.

وی در خصوص شایعات مطرح شده درباره علاقه‌مندی باشگاه رئال مادرید به جذب کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن گفت: چیزی در این خصوص نمی‌دانم و بهتر است این سؤال را از رئیس باشگاه بپرسید. من به عنوان بازیکن البته که دوست دارم کیلیان را در رئال ببینم.

مهاجم کهکشانی‌ها درباره اظهارت اخیر مدافع پیشین بارسلونا که گفته بود قهرمانی آخر رئال مادرید در اروپا (چهاردهمین قهرمانی کهکشانی‌ها در اروپا) شبیه به معجزه بود و برخلاف قهرمانی‌ها بارسلونا، مدت زیادی در یادها نخواهد ماند، خاطرنشان کرد: همه بازی‌های خیلی دشوار و خیلی خاص هستند. همیشه قهرمانی‌ در لیگ قهرمانان را به خاطر خواهیم داشت.

رودریگو درباره پیشنهادات عربستانی‌ها و احتمال رفتنش به لیگ برتر انگلیس خاطرنشان کرد: پیشنهادی از عربستان دریافت نکرده‌ام. لیگ برتر انگلیس؟ من تنها به رئال مادرید فکر می‌کنم.

بال برزیلی رئال مادرید در پایان درباره اظهارات اخیر اسطوره باشگاه بارسلونا که گفته بود وینیسیوس جونیور بازیکن فوق‌العاده‌ای است اما اگر رفتارش در زمین را تغییر دهد بیشتر به رسمیت شناخته می‌شود و دوست دارد نظرش را به او بگوید، گفت: اگر پویول می‌خواهد به وینیسیوس کمک کنم، از این حرکت او استقبال می‌کنیم. حقیقت این است که من آرامتر هستم و در زمین هر کدام از ما به‌گونه‌ای متفاوت هستیم. بعضی‌ها کمتر خونسرد هستند اما در جریان بازی‌ها خیلی روی وینیسیوس خطا می‌کنند و وقتی داورها خطایی نمی‌گیرند، این او را اذیت می‌کند. ما همیشه با وینیسیوس صحبت می‌کنیم.

توسط TOLOsport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفت =