وب سايت “طلوع سپورت” براى جمع آوري و اطلاع رساني مهمترين اخبار ورزشي، نتايج و جداول، ويدئو ورزشي و … در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سايت مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى “شرايط و الزامات” را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت “طلوع سپورت” در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرايط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.

شرایط و مقررات

 • با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سايت بکار رفته است اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنا بر اين سايت “طلوع سپورت” هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمي‌گيرد.
 • استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت “طلوع سپورت” تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
 • اطلاعات موجود در سايت، از منابع رسمي و مورد تائيد وزارت اطلاعات و فرهنگ گردآوري ميگردد و هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت آن توسط سايت “طلوع سپورت” ادعا و يا تضمين نمي‌شود.
 • سايت “طلوع سپورت”، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه سايت “طلوع سپورت”، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.
 • هرگونه پيام يا مطلبى از جمله اخبار، آگهي، عکس، ويدئو و غير آن که به سايت “طلوع سپورت” ارسال مى‌گردد غير محرمانه و غير قابل تملک تلقى خواهد شد. تمامي اطلاعات ارسال شده به سايت “طلوع سپورت” مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غير محدود براي باز توليد، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق بکار رود.
 • سايت “طلوع سپورت” در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت “طلوع سپورت” ايجاد شده‌اند. سايت “طلوع سپورت” بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.
 • سايت “طلوع سپورت” به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به “طلوع سپورت” مي باشد.
 • ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم،سايت “طلوع سپورت” مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
 • اخبار، اسناد و مدارك موجود برروي اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. سايت “طلوع سپورت” ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات، محصولات، برنامه ها، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
 • هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت “طلوع سپورت” و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.
 • قوانين جمهوري اسلامي افغانستان بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.
 • چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با “طلوع سپورت” در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله “صفحه ارتباط با ما” با ما در تماس باشيد . “طلوع سپورت” سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.
 • سايت “طلوع سپورت” مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين “شرايط و الزامات” را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.
 • استفاده از “کلمات خارج از عرف جامعه (شامل کلمات رکیک / هرگونه توهین قومی و مذهبی / سیاسی / نژادپرستانه / تبلیغاتی)  در “عناوین کاربری” و یا “بخش نظرات” غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر (بصورت موقت یا دائم) قطع خواهد شد.